Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2020

Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2020

Mobil telefonlar üzerinden kullanılan internetler teknolojik gelişmelerle birlikte artmasıyla internet paketlerimiz hepimiz için yetersiz bir hal almaya başladı. Bunun farkına varan GSM operatörleri kendi aralarında tatlı bir rekabete girmiş durumdalar. Vodafone bedava internet paketleri 2020 yazımızda sizlere Vodafone tarafından sunulan bedava internet paketleri hakkında bilgiler vermekteyiz. Hazırlamış olduğumuz bu yazımız sayesinde güncel kampanyalar hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Ayrıca bu yazımız da bedava internet kazanabilirsiniz.


Özellikle Google üzerinde “Vodafone bedava internet hilesi” diye aramalar yapılıyor. Size öncelikle böyle bir durumun olmadığını belirtmek istiyorum. 2020 Vodafone internet paketleri bedava olarak, kullandığınız paketlere göre düzenlenen kampanyalar sayesinde hattınıza yüklenmektedir.

Vodafone Yanımda Bana Ne Var ile İnternet Paketleri

Vodafone müşterlerini mutlu etmek için sürekli kampanyalar düzenlemektedir. Son zamanlar da “Vodafone Yanımda” uygulaması ile her hafta düzenli olarak güncellenerek bedava internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Vodafone bedava internet paketleri kazanmak için özellikle “Vodafone Yanımda” uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Ardından uygulama içersinde yer alan “Bana Ne Var?” bölümüne giriş yaparak, burada bulunan çarkı çevirin ve bedava internet paketlerini kazanın.

Vodafone Yanımda’yı indirene 1 haftalık 5 GB hediye

Vodafone faturasıza yeni gelen herkes Vodafone Yanımda’yı indirdiğinde 1 haftalık 5 GB internet kazanıyor. Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Oyunu ile İnternet Paketleri

Vodafone Freezone kullanan aboneler “İnternet Avcıları” adı ile Vodafone İnternet paketlerini bedava olarak kullanabilirler. Yapmanız gereken, “İnternet Avcıları” isimli oyunu telefonunuza indirerek, oyun içinde yer alan “Bit” leri avlayarak saatlik veya günlük Vodafone internet kazanabilirsiniz.

İnternet Avcıları Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’nin 26 yaş altı abonelerine özel hazırladığı bir /uygulamadır. Uygulamanın oyun platformunu ziyaretçi girişi ile tüm aboneler de kullanabilmektedir

Bit: Kullanıcıların arttırılmış gerçeklik teknolojisi ile data paketi kazanmak ya da satın almak için toplayacakları karakterlerdir.

Özel Bit: Belli dönemlerde belli lokasyonlara kısıtlı süre için eklenen, kullanıcının direkt data paketi kazanmasını sağlayan değerli bit karakteridir.

Internet Avcıları kullanıcısı: Servis’e kayıtlı bireysel veya kurumsal aktif Vodafone hat sahibi/kullanıcısı olan Vodafone müşterileridir. Aktif abonelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

Vodafone Pazartesi TL Yükle ve 2 GB İnternet Paketi Kazan

Vodafone internet paketleri bedava olarak abonelerine sunulurken, kampanyalardan biri olarak karşımıza ‘’Pazartesi TL Yükle’’ çıkıyor. Siz de eğer 26 yaş altında iseniz ve faturasız hat kullanıcı iseniz; pazartesi günleri 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yaparak aylık geçerli olmak üzere 2 GB internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Yedek ile 500 MB İnternet Paketi

Vodafone tarafından verilen bu kampanyadan “Vodafone Akıl Küpü” tarifesini kullanan müşteriler faydalanmaktadır. Bir yıl içerisinde kampanya dahil olmanız üzerine 3 defa 500 MB internet kazanmak için ‘’500YEDEKMB’’ yazarak 3636’ya SMS olarak göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca faturalı hat kullanıcıları ‘’Vodafone Yedek’’ kampanyası ile bedava internet kazanabilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir