Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone EBA İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone EBA İnternet Nasıl Alınır?

Milli Eğitim Bakanlığının uzaktan eğitime başlamasıyla birlikte, Vodafone EBA için ücretsiz internet vermektedir. Koronavirüs salgını nedeniyle kısa bir süre eğitime ara verilirdi. Öğrencilerin derslerinin eksik kalmaması için uzaktan eğitim yapılabilmesi için Vodafone EBA internet paketi ücretsiz vermektedir.

Vodafone EBA İnternet İçin Nasıl Başvurulur?

Koronavirüsü tüm dünyada salgına dönüşmüş durumda, bu salgın nedeniyle eğitime de kısa bir süre ara verildi. Milli Eğitim Bakanlığı bu arayı boş geçmemek adına uzaktan eğitim sistemini devreye alarak dersleri video yayınlarıyla verecek. Vodafone EBA internet kullanımı için müşterilerine hiç bir SMS göndermesine gerek duymadan faturalı veya faturasız hat kullanıp kullanmadığına bakmaksızın internet paketini hediye olarak otomatik yüklemektedir. Hediye olarak verilen bu internet için Vodafone abonelerinden herhangi bir ücret yansıtmamaktadır. İnternet paketleri hatlarınıza otomatik olarak yüklendiği için EBA tarafından dersler başlayınca direk kullanıma başlayabilirsiniz.

Vodafone EBA İnternet Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Koronavirüsü nedeniyle eğitime eğitime ara verildi. 6 Nisan’da yapılması planlanan haftalık ara tatil öne çekilerek, ikinci hafta öğrencilerin derslerinden geri kalmamaları için EBA uygulaması üzerinden uzaktan eğitim verilecektir. Vodafone’da EBA kapsamında abonelerine internet hediye ederek öğrencilerin eğitimine destek vermektedir.


Öncesinde yapılan anlaşmalara göre 5 Nisan 2020 tarihine kadr Vodafone EBA internet kampanyası devam edecek olup, virüs nedeniyle tatilin uzatılması durumunda bu tarihte de değişiklik olabilir.

EBA Nedir?

Başta öğreciler olmak üzere, öğretmen ve velilerin de faydalanabildiği Eğitim Bilişim Ağı (EBA) ile eğitimdeki birçok içeriğe ulaşmak mümkün. EBA üzerinden onlarca video ve faydalı eğitim içeriği ile sınavlara hazırlanılabilir.


EBA’ya eba.gov.tr adresinin yanısıra iOS ve Android için geliştirilen mobil uygulamalarına App Store ve Google Play üzerinden erişilebilecek. Türkiye’deki tüm öğrenci ve öğretmenlerin elektronik ortamda ders içeriklerine ulaşmasını sağlamak için 2012 yılında geliştirilen EBA’da neler var? Kimler kullanabiliyor? Sisteme nasıl giriş yapılabiliyor? Tüm Türkiye’nin merak ettiği bu sorunların cevaplarını bir araya getirdik.


Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) Fatih Projesi kapsamında online eğitim platformu olarak geliştirilen Eğitim Bilişim Ağı (EBA),tüm ders içeriklerini internet üzerinden sunuyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir