Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell 4.5G Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell 4.5G Hediye İnternet

Turkcell faturalı ve faturasız hat kullanan kişiler düzenlenen bu kampanyalardan faydalanmaktadır. Özellikle internetsiz kalan kişiler Turkcell 4.5G hediye internet kampanyalarından faydalanmaktadırlar. Turkcell bu sayede birçok müşterisinin memnun etmektedir.

Turkcell SİM Kupon Biriktir Hediye İnternet

Turkcell’in aboneleri için düzenlemiş olduğu “Sim Kupon Biriktir” kampanyasından bireysel Turkcell kullanıcıları faydalanmaktadır. SİM kupon Biriktir Kampanyası 18.03.2019 – 30.04.2020 tarihleri arasında geçerlidir. SİM mobil uygulamasının ana sayfa bölümünden kupon biriktir kampanya sayfasına girerek günlük kuponlar yüklendikten sonra kuponlarını alabilirler.

Her gün kullanıcılar tarafından alınabilecek olan toplam kupon sayısı Turkcell tarafından belirlenir. Kullanıcı günlük sadece 1 adet kupon alabilir. Turkcell’in belirlediği günlerde SİM uygulaması üzerinden indirim paylaşan kullanıcılar sürpriz kupon hakkı kazanır. Bu özel günler kullanıcılara anlık bildirimlerle bildirilir. Kampanya kapsamında belirlenmiş baremlere ulaşan kullanıcılar isterlerse hak ettikleri faydayı kazanabilirler ya da bir sonraki barem için kupon toplamaya devam edebilirler. Örneğin 15 kupon toplayan kullanıcı isterse haftalık 1 GB internet kazanabilir ya da isterse 15 kupon daha toplayarak haftalık 2 GB faydasını alabilir. Belirlenen baremlerde kupon toplayan kullanıcılar uygulama içerisinden fayda yanında bulunan yükle butonuna tıklayarak faydalarını alabilirler. SİM Kupon Biriktir Kampanyası’ndan faturalı / ön ödemeli bireysel ve kurumsal ses hattı sahibi Turkcell’li müşterileri faydalanabilir. Her bir faydadan ayda sadece 1 kez faydalanabilir. Hediye bitiminde tekrar yenilenmez. Kullanıcılar iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından hediye interneti kullanmaya başlayabileceklerdir. Faydaların üst limit sınırı vardır. Kampanya katılım sınırları aşağıdaki gibidir.
Haftalık 1GB – 200.000
Haftalık 2GB – 100.000
Haftalık 3GB – 50.000
Haftalık 4GB – 25.000

Bedava İnternet Kampanyaları İsteyenler, Bu Kampanya Sizin Aradığınız Kampanya Olabilir!  Turkcell Bedava İnternet 2020 Nasıl Yapılır?

Kampanyadaki hediye internet sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Paket kapsamındaki hediye internet, üçüncü şahıslara transfer edilemez.
Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Turkcell Emocan Çocuk Uygulaması 5GB Hediye İnternet

Turkcell’in çocuklar için hazırlamış olduğu “Emocan Çocuk Uygulaması” sayesinde çocuklar rahat bir şekilde internete giriş sağlayacak ve ne kadar süre ile internete gireceğini sizin tarafınızdan belirlenecektir. Kampanya 01 Ocak 2020 tarihine kadar geçerli olmakla birlikte aylık 5 GB internet Turkcell 4.5G hediye internet kampanyası kapsamında hediye olarak verilmektedir. Kampanya için EMOCAN COCUK yazıp 2200’a göndererek katılabilirsiniz. Kampanya kapsamında Emocan Cocuk Uygulaması içinde geçerli aylık 5 GB internetten yararlanabilirsiniz. Ücreti 3.99TL/Aydır. İlk ay ücretsiz olarak yararlanılabilir.

Turkcell GNC Çatlat Hediyeni Kap 4.5G Hediye İnternet

GNÇ uygulaması 26 yaş altı gençlere fayda ve fırsatlar sunarak iletişim ve tanıtım yapılan bir dijital platformdur. Detaylı bilgi almak ve uygulamayı indirmek için www.turkcell.com.tr/gnctrkcll adresini ziyaret ediniz. Kampanyadan 26 yaş altındaki, IOS ve Android işletim sistemli, cihazına GNÇ uygulamasını indiren, tüm Turkcell Bireysel, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses aboneleri yararlanabilir. Kampanya kapsamında GNÇ uygulaması içinde Turkcell telefon numaraları ve şifreleriyle giriş yapan Turkcell aboneleri uygulama içinde “Çatlat” adlı bölüme girerek kampanyadan faydalanabilecekleri haftanın 2 gününü belirleyecek ve kendilerine bildirilen hediye ve fırsatlardan yararlanma hakkı alabilecekleri günlerde uygulama içine girip haklarını alabileceklerdir.
Kampanyadan faydalanmak için telefonuna GNÇ uygulamasını indirdikten sonra “ÇATLAT” bölümüne gelmelisin. İlk girişte karşına çıkan 2 yumurtayı kırarak hediye kazanacağın haftanın 2 gününü belirlersin. Hediye günlerinde “ÇATLAT”a tekrar gelip yumurtanı kırarak hediyeni kazanabilirsin. Saatlik internet hediyelerinde faydalanma hakkın sen yumurtalarını çatlatır çatlatmaz gelecek bilgilendirme SMS’i ile başlar. 1 TL’ye 1 GB internet paketi, sen bilgilendirme SMS’ine onay verdikten sonra aktiflenir ve 24 saat geçerli olur. Kampanyadan faydalanmak için uygulamayı kullandığın cihazda GNÇ için konum izni vermelisin.

Bedava İnternet Kampanyaları İsteyenler, Bu Kampanya Sizin Aradığınız Kampanya Olabilir!  Turkcell İnternet Hediye Etme ( Gönderme )

Kimler faydalanabilir?

GNÇ ÇATLAT Hediye İnterneti Kap kampanyasından 26 yaş altındaki, IOS ve Android işletim sistemli cihazına GNÇ uygulamasını indiren, tüm Turkcell Bireysel, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses ve data aboneleri yararlanabilir.
GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası kapsamında elde edilen internet paketlerinin kullanımı mevcut ücretli faturasız paket ve tarife kullanımlarından önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde müşteriler kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir. Diğer Turkcell kampanyalarından kazanılan ücretsiz hediye paketlerin kullanımı Çatlat Hediyeni Kap kampanyası kapsamında satın alınan ücretli paketlerin kullanımından önceliklidir.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz 2GB 4.5G Hediye İnternet

Turkcell bireysel faturalı hat kullanıcıları için düzenlenen kampanya ile faturanıza otomatik ödeme talimatı vermeniz halinde 2 GB Turkcell 4.5G hediye internet hattınıza yüklenmektedir. 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan faydalanmak için tek yapılması gereken faturanızı otomatik ödemek için ‘’Dijital Operatör’’ üzerinden talimat vermektir.

Turkcell 10 GB 4.5G Hediye İnternet

Turkcell tarafından yapılan bu kampanya Kampanya 31.12.2020 tarihine kadar uzatılmıştır. Hediye SIM kartta yer alan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, 10 GB internet hakkı vermektedir. Pakete başvuru sms olarak yapılmaktadır. Hediye internet sadece yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay süre ile kullanıma açık olacaktır.

Turkcell GNÇ Gece 1 GB 4.5G Hediye İnternet

Turkcell tarafından hazırlanan bu kampanyadan sadece GNÇ eko paketi kullanan aboneler faydalanmaktadır. Abonelere internetleri 1 GB olarak Turkcell 4.5G hediye internet paketi şeklinde 22:00-06.00 saatleri arasında kullanmak üzere yüklenir ve kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. Daha sonra kampanyanın uzatılıp uzatılmayacağı Turkcell’in internet sitesi üzerinden duyurulur.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir