Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom EBA 3 GB Bedava İnternet

Eğitime ara verilmesi ile birlikte Milli Eğitim Bakanlığı ve Türk Telekom ortak çalışması sonucu gerçekleştirilen, Türk Telekom Koronavirüs EBA 3 GB bedava internet kampanyası ile öğrenciler derslerini takip edebilecek ve uzaktan eğitim platformu olan EBA’ya giriş yapabileceklerdir.

Türk Telekom EBA 3 GB Bedava İnternet Nedir?

Türk Telekom faturalı veya faturasız hat kullanan tüm abonelerine sunmuş olduğu Türk Telekom Koronavirüs EBA 3 GB bedava internet kampanyası yardımı ile uzaktan eğitim görecek olan öğrencilerin sanal sınıf ortamlarında eğitim almaya başlayacaklar. EBA üzerinden verilecek olan dersler akademisyenler tarafından verileceği için öğrenciler internet bulunan herhangi bir alanda rahatlıkla sisteme giriş yaparak eğitime dahil olabileceklerdir.

Türk Telekom EBA 3 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Ülkemizi çok hızlı bir şekilde saran koronavirüs salgını ile birlikte birçok önlem alındı. Bu kapsamda öğrencilerin ve öğretmenlerin zarar görmemeleri için eğitime kısa bir ara verilecek, daha sonra eğitimde doğacak olan boşluğu uzaktan eğitim ile dersler verilmeye başlanacağı bilgisi verildi. Türk Telekom Koronavirüs EBA 3 GB bedava internet kampanyasını çıkartarak, Türk Telekom hattı kullanan abonelerin SMS göndererek bu internete sahip olabilirler. Sisteme kayıt olmak için telefonunuzun SMS kısmından “EBA” yazıp 5555’e göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom EBA 3 GB Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom Koronavirüs EBA 3 GB bedava internet kampanyası, Milli Eğitim Bakanlığı’nın aldığı tedbirler sonucunda öğrencilere hediye olarak verilmek için tüm abonelere verilmektedir. Uzaktan eğitimin bitiş tarihi hakkında net bir tarih olmaması nedeniyle internet kullanım süresi hakkında da net bilgi verilememektedir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Aradigim çok seyi burada bulabilmek cok güzel ve çok yardımcı yazılar var, böyle bir sitenin yapiminda emegi geçen herkese sevgiler ve saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir