Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone 15 Temmuz Hediyesi Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone 15 Temmuz Hediyesi Bedava İnternet

Vodafone 15 Temmuz hediyesi bedava internet ve konuşma paketlerini veren ilk firma olarak tarihe geçti. 15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan bu üzücü olayın ardından Vodafone bugünün anlam ve önemine istinaden tüm kullanıcılarına Vodafone 15 Temmuz hediyesi veriyor. Vodafone 15 Temmuz hediyesini kazanmak istiyorsanız herhangi bir yere mesaj göndermenize veyahut herhangi bir uygulama indirmenize gerek yok. 15 Temmuz 2018 tarihinde özel olarak bu paketler sizlerin hattına tanımlanacaktır. Kampanyadan bütün Vodafone aboneleri şartsız koşulsuz faydalanabilmektedir. Vodafone 15 Temmuz hediye internet kampanyası sizlere tanımlanmadı ise bir süre beklemeniz gerekmektedir, sistem tarafından bütün Vodafone kullanıcılarına sırayla tanımlanmaktadır. Ayrıca Vodafone bedava internet adlı yazımız sizlere diğer Vodafone tarafından ücretsiz olarak sunulan paketleri bulmanız konusunda yardımcı olacaktır.

Vodafone 15 Temmuz Bedava İnternet Paketleri

Vodafone 15 Temmuz bedava internet kampanyası ile bütün abonelerine Vodafone bedava internet dağıtıyor. 15 Temmuz Demokrasi ve Özgürlükler Günü nedeniyle her sene kullanıcılarına çeşitli hediyeler veren Vodafone, bu sene de yine kesenin ağzını açtı. Vodafone operatörü 2020 yılında geçerli olan kampanyalarından biri de 15 Temmuz gününü anma gününe özel sunmuş olduğu 15 Temmuz bedava internet kampanyasıdır. 15 Temmuz 2016 tarihine yaşanılan olaylara daha fazla dikkat çekmek ve bu günü anlamak için Vodafone operatörü kendi abonelerine şöyle bir kampanya düzenlemiş durumda. Sadece Vodafone kullanıcıları için şebeke içi 600 DK, 1000 SMS ve 1 GB bedava internet paketini müşterilerine hediye ediyor. Bu kampanya bütün Vodafone abonelerine 15 Temmuz tarihinde otomatik olarak tanımlanacaktır.

Vodafone faturasız kullanıcılar için her Perşembe günü yükleyeceğiniz 20TL ve üzeri yüklemelerde 1 gün boyunca geçerli olan 2GB hediye internet paketinden faydalanabilirsiniz. Bunun için Perşembe günleri 20TL kadar bir yükleme yapmanız gerekmektedir. Vodafone 15 Temmuz hediyesi olarak her yöne olmak üzere 600 dakika konuşma paketi hediye ediyor. Fakat Vodafone 15 Temmuz hediyeleri bunlarla sınırlı kalmıyor. Her yöne 600 dakika bedava konuşma paketinin yanı sıra 1 GB bedava internet ile yine her yöne olacak şekilde 1000 SMS hakkı veriyor. Vodafone 15 Temmuz hediyesi olarak geçen sene verdiği hediyelerin aynısını bu sene de sürdürme kararı aldı.

Vodafone 15 Temmuz Hediyesi Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en büyük GSM operatörlerinden biri olan Vodafone, 2016 yılında ülkemizde yaşanan bu hain saldırının ardından yine duyarlılık göstermiş ve her sene Vodafone 15 Temmuz hediyesi ismi altında, tüm abonelerine bedava internet, bedava konuşma paketi ve bedava SMS paketi sunmaya başladı. Vodafone bedava internet 15 Temmuz gecesi itibari ile geçen sene olduğu gibi bu senede bir kampanya yapması beklenmektedir, bu kampanya’ya katılım Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden veya otomatik olarak sistem üzerinden tüm kullanıcılara yapılacaktır. Vodafone bu sene de aynı şekilde hediyelerine devam ediyor. Vodafone 15 Temmuz hediyesi bedava internet paketine başvurusu nasıl yapılır diye sizlerden binlerce soru aldık. Öncelikle siz değerli ziyaretçilerimize belirtmek isteriz ki Vodafone 15 Temmuz hediye bedava internet, konuşma ve SMS hediyeleri için hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Sistem tüm Vodafone abonelerine otomatik olarak bu hediyeleri yükleyecek ve ardından sizlere SMS ile bilgi verilecek.

Vodafone 15 Temmuz hediyesinden yararlanmak isteyen kullanıcılar 15 Temmuz 2020’de yapılacak olan kampanyanın kesinleşmesini beklemelidirler. 15 Temmuz kampanyası kesinleştikten sonra sizlere bu konu ile güncelleme bildirimi göndererek değişikliği sunacağız ve Vodafone 15 Temmuz kampanyasına nasıl katılırım sorusunu yanıtlayacağız.

Vodafone 15 Temmuz Hediyesi Ne Kadar Geçerli?

Vodafone bedava internet kampanyasında sunmuş olduğu hediye sadece 15 Temmuz gününü kapsamaktadır, diğer gün bu kampanya otomatik olarak iptal olacaktır.

Sizlerde Vodafone 15 Temmuz hediyesi hakkında düşüncelerinizi ve görüşlerinizi bizlere bildirmek için aşağıda yer alan yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz. Vodafone 15 Temmuz 2020 hediyesi ile birlikte kullanıcılar özel güne ait bedava internet kazanıyorlar ve bunu o gün boyunca ücretsiz olarak kullanabiliyorlar.

Vodafone 15 Temmuz hediyesi, hattınıza yüklendikten sonra dilediğiniz zamana kadar kullanabilirsiniz. Diğer kampanyalardan farklı olarak bu hediyelerin son kullanma tarihi bulunmuyor. Yani bu hediye paketlerini bitirene kadar hattınızda yüklü bir şekilde kalacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir