Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone EBA internet alma

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tüm operatörler yapılan iş birliği ile, EBA internet alma Vodafone’da koronavirüs salgını sebebiyle eğitime tedbir amaçlı verilen araya destek olmaktadır. Bu doğrultuda 23 Mart 2020 tarihinden itibaren uzaktan eğitim eğitim başlayacak olup, tüm Vodafone kullanıcılarına bu hediye internet otomatik yüklenecektir.

Vodafone EBA 6 GB Bedava İnternet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vodafone bireysel ve kurumsal hat kullanan, faturalı ve faturasız hat müşterileri çin sunulan Vodafone EBA 3GB bedava internet kampanyası, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) uygulaması olan EBA için sunulan hizmet portalını kullanmak için hediye olarak verilmektedir. Vodafone kullanıcılarının verilen hediye internet Mart 2020 sonuna kadar 6 GB olarak EBA Vodafone bedava internet olarak kullanabilirler.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın EBA uygulaması için kullanabilacak internet paketleri hatlarınıza otomatik olarak yüklenecek olup, EBA uygulamasını Apple Store ve Google Play Store üzerinden indirmeniz gerekmektedir.

Vodafone EBA 6 GB Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Vodafone 3 GB bedava internet kampanyası EBA için kullanılmak üzere müşterilerine sunulmaktadır. Eğitime verilen ara sonucunda müşterilerinin internet sorunu yaşamaması adına EBA uygulamasında kullanılmak üzere 3 GB internet hediye etmektedir. Yeni bir süreçle birlikte Vodafone EBA 6 GB bedava internet paketi abonelere otomatik bir şekilde yüklenecektir. Vodafone EBA kampanyası normalde 3 GB olarak verilmekle birlikte, koronavirüs salgını ile birlikte verilen internet 6 GB’a yükseltilmiştir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir