Turkcell Bedava İnternet 2020

Hediye İnternet Veren Uygulamalar 2020

Hediye İnternet Veren Uygulamalar

Tüm GSM operatörleri tarafından akıllı telefon kullanıcılarına yönelik olarak faturalı ve faturasız hat kullanımlarına göre sınırlı internet paketleri vermektedir. Tabi kullanıcılar özellikle sınırlı internet paketine sahip hediye internet veren uygulamalar 2020 sayesinde internet aşım derdine son veriyorlar. Bu uygulamaların bazıları Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone firmalar tarafından kendi kullanıcılarına yönelik düzenlenmektedir ve kullanıcıları için ücretsiz internet kampanyaları düzenlenmektedir.

Ayrıca bizim ülkemizde çok bilinmemekle birlikte kullanıcılara; avantaj, satış ve TV uygulamaları gibi farklı uygulamalar aracılığıyla da hediye internet veren uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamaların kullanımı da çok kolay olup, indirilmesi ve kullanılması ile beraber bedava internet hattınıza otomatik olarak yüklenir. Böylelikle wi-fi olmayan yerlerde acil internet kullanımı gerektiği zamanlarda bu hediye internet veren uygulamalar sayesinde kazanılan internet paketleri kullanılabilir.

Ücretsiz ve Hediye İnternet Veren Uygulamalar

Tüm dünyada internet hayatımızın büyük bir bölümünü alması ile birlikte firmalar pazarlama stratejilerini bu yönde yapıyorlar. Bunun için çeşitli anketler ve analizler yapılarak tüketicilerin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda çalışmalar yapıyorlar. Bu durumda tüketici lehine imkanların oluşmasına olanak sağlamakta ve tüketiciler için hediye internet veren uygulamalar 2020 gibi farklı şekillerde avantaja dönüştürülmektedir. Üstelik bu uygulamaların çalışma prensibi de oldukça basittir. Uygulama cihaza yüklenir ve gerekli olursa üyelik işlemi tamamlanarak, uygulama kullanılmaya başlanır.

Hediye internet veren uygulamalar tarafından reklam tıklama ya da video izleme gibi verilen görevler tamamlanarak, bedava internet kazanılır. Uygulamanın özelliğine göre, istenen görevlerin yerine getirilmesi ( reklam tıklama, video izleme, yorum ya da puanlama yapma gibi).

Hangi Uygulamalar Sayesinde Hediye İnternet Kazanılabilir?

Bilgisayar ve cep telefonu üzerinden internet kullananlar tarafından bedava internet kullanımı oldukça cazip bir hal almaya başladı. Bu durumun farkına varan firmalar hediye internet veren uygulamaları piyasaya sürmeye başladılar. Ama kullanıcıların kolay bir şekilde bilgilenebilmesi için hediye internet veren uygulamalar hakkında bilgi vermek, işlerinin kolaylaşmasına yardımcı olacaktır. Bilgi vereceğimiz hediye internet veren uygulamalar Apple Store ile Google Play kullanılarak mobil cihazına ya da akıllı telefonlarınıza kolay bir şekilde indirilebilir.

KickBit ile Hediye İnternet Kazanmak

Daha çok internet kazanmak istiyorsanız arkadaşlarınızı davet etmeniz gerekiyor.Diğer uygulamalarda bu şekilde.Hızlı büyümek için uygulamalar bu yöntemi kullanmak zorunda.Bu nedenle arkadaş daveti ve referans kodu gönderme ile daha fazla internet kazanırsınız.

Farklı ürünlerin reklamlarını içeren ve ürünlerin beğenilmesi ilkesi ile çalışan KickBit, hediye internet veren uygulamalar arasındadır. Eğer bir şey bedava ise bilin ki müşteri sizsiniz.Diğer uygulamalarda olduğu gibi Kickbit de reklam ve beğeni uygulamasıdır.Uygulamada reklam çeşitliliği çoktur.Yani bazı uygulamalar size gösterilecek reklamımız kalmadı diyebilir.Ancak Kickbit üzerinden böyle bir sıkıntı yaşamazsınız.Kickbit hem ios hem android cihazlarda kullanılabilir.İos cihazlarda Appe Store üzerinde uygulamayı bulamazsınız. Mutlaka Kickbit internet sitesine girip oradan indirmeniz gerekiyor.

Freenet ile Hediye İnternet Kazanmak

Freenet üzerinde 10’larca puan kazanabileceğiniz yöntemler mevcut.Bu yöntemler ile görevleri yerine getirip puan toplarsınız.Daha sonra ise topladığınız puanlar ile mağaza bölümüne girip internet alabilirsiniz.İnternet harici başka alışveriş yöntemleride mevcut.Hediye kartları ve ya bahis sitelerine ödül hakkı gibi.Android üzerinden indirip internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Freenet adlı sistemi telefonunuza ya da mobil cihazına yükledikten sonra belirtilen görevleri yerine getirmeniz durumunda puan yüklemesi yapılacaktır. Bu uygulama da hediye internet veren uygulamalar arasında yer almakta olup, üye olmanız sonucunda kazandığınız puanlara göre bedava internet hattınıza yüklenecektir.

Databack ile Hediye İnternet Kazanmak

Hediye internet veren uygulamalar 2020 yazımızda bulunan uygulamalar arasında yer alan Databack, uygulamayı yüklemeniz ve üye olmanız durumunda hemen 120 Mb bedava interneti hattınıza yüklemektedir. Çok fazla tercih edilen hediye internet veren uygulamalar 2020arasındaki Databack, aylık 1 GB’a kadar hediye internet kazandırmaktadır. Aynı zamanda video izleme dışında uygulamaya davet göndermek de bedava internet kazandırmaya yardımcı olmaktadır.Facebook beğenileri, twitter takipleri gibi.Asıl internet kazancı ise arkadaş davetlerinden gelmektedir.Davet ettiğiniz her arkadaşınız için 120 MB internet kazanırsınız.Tabi arkadaşınızın uygulamayı indirip kayıt olması şart.Databack uygulaması güncel olarak sadece android cihazlar üzerinden kullanılabilir.İos desteği bulunmuyor.

Hike Messenger ile Hediye İnternet Kazanmak

Hediye internet veren uygulamalar arasında yer alan Hike Messanger, telefonunuza yükleme ile birlikte üyelik işleminin yapılmasının ardından bedava internet yüklenmeye başlanır. Her davetiye gönderdiğiniz kullanıcının uygulamayı kullanmaya başlamasıyla birlikte de 20 MB bedava internetiniz hattınıza yüklenir. İnternet kazanmak için farklı opsiyonlara sahip olan Hike Messanger ile bedava internet kullanımın keyfine varabilirsiniz. Bedava internet kazandıran uygulamalar arasında en çok kazandıran uygulamadır.

Bip Messenger ile Hediye İnternet Kazanmak

Turkcell hat kullanan kişiler BİP Messanger uygulaması, hediye internet veren uygulamalar arasında yer almaktadır. Uygulamadan internet kazanmak için uygulama üzerinden konuşmak ya da mesajlaşmak gerekir ya da uygulama üzerinden bilgi yarışmasına katılmak yeterli olmaktadır.

Bip’in kim internet ister adlı bilgi yarışmasına giriş yapın.Soruları bildikçe internet kazanmaya başlarsınız.Tabi toplu olarak bu yarışmaya dahil olursanız daha çok soru bilme şansınız olur.Ne kadar çok soru bilirseniz o kadar çok internet kazanırsınız.

Gigato ile Hediye İnternet Kazanmak

Gigato uygulaması hediye internet veren uygulamalar arasında bulunmakla birlikte, kullanıcılarına veri alışverişinde de tasarruf sağlamaktadır. Kullandığınız uygulama 4.5G gerektirmeyen bir uygulamaysa, 2G ya da 3G olarak veri akışını sağlamaktadır. Bu özelliğinden dolayı da hediye internet veren uygulamalar arasında fark yaratmaktadır. Sloganı ise ”wifi aramaya son verin”.Uygulamayı yüklediğiniz zaman, ekranın sol kısmında desteklenen uygulamaları göreceksiniz.Bu uygulamalar telefonunuzda desteklenen uygulamalardan biriside olabilir.

Bu uygulamayı basitçe yükleyip, ücretsiz internet verisi alma hakkı sağlayabilirsiniz. Bahsettiğimiz gibi yurt dışında hediye internet veren uygulamalar listesinde birinci sırada yer almaktadır.

Myidea ile Hediye İnternet Kazanmak

Myidea uygulaması hem yapısı hem de özellikle sayesinde hediye internet veren uygulamalar 2020 arasında fark yaratmaktadır. Kullanıcılarına hizmet sunumu sağlarken bedava internette kazandırıyor. Uygulamayı indirdikten sonra yapacağınız fatura ödemeleri ve finansal işlemler, dergilere ulaşmak gibi hizmetler ücretsiz olarak ilk ay için kullanıcılarına sunulur. Uygulamayı indirdikten sonra üye olun.Sonra cep telefonu numaranıza onay isteyin.Onay işleminden 48 saat sonra telefonunuza 1 GB internet gelecektir.Peki sadece bunlar mı sınırlı?Hayır.Uygulama aynı zamanda ilk 1 ay boyunca 4 bin dergiye ücretsiz ve internetsiz erişim imkanı sağlamaktadır.Bazen kampanyalar değişiklik gösterebilir.1 GB yerine 512 MB verdiği de oluyor.Bunu ancak kayıt onayından sonra görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir