Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyaları 2020

Türk Telekom Hediye İnternet 2020

Türk Telekom kampanyaları arasında ulaşabileceğiniz birçok bedava internet almanızı sağlayan kampanyalar bulunmaktadır. Türk Telekom hediye internet kampanyaları, paketleri Türk Telekom online işlemler uygulaması üzerinden ekstra alınan ücretsiz internetler ile birlikte internet kullanımında bir hayli bolluk yaşayabilirsiniz.

Türk Telekom, ücretsiz internet paketleri ve uygulamaları hakkında bilgi edinmeniz için araştırma yaptık ve bu makalede sizlerle paylaşıyoruz. 2019 Türk Telekom Ücretsiz İnternet Paketleri ve 2020’de de devam eden yeni Türk Telekom hediye internet paketleri, bu içerikte sizi bekliyor olacak.

Türk Telekom’un verdiği bedava internet kampanyaları (Güncel)

 • Yeni Yıl Demek Bol GB Demek
 • 4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası
 • Sil Süpür
 • EBA Kampanyası
 • Siri ile Lira Paylaş’an Herkese 500 MB
 • Hediye İnternet Gönder 1 GB Kazan
 • E-fatura Hediye 1GB Kampanyası
 • Hediye Sosyal Medya Kampanyası
 • Selfy’den Bol İnternetli Geceler Hediye İnternet
 • ArayanıBil Plus 1 GB Hediye İnternet Kampanyası
 • Prime Cepte Yaz ile Hediye İnternet Kampanyası
 • TivibuGo Hediye İnternet Kampanyası
 • Dönüşüm Festivali Dönüştür Hediye İnternet Kampanyası
 • Paketime Göre Hediye İnternet Kampanyası
 • Selfy’nin Mor Hediye 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Yeni Yıl Demek Bol GB Demek

Türk Telekom her yıl olduğu gibi bu yılda Yılbaşından itibaren, Yılbaşı hediyesi 15GB bedava internet veriyor. Bu kampanya ile en fazla internet veren Operatör olarak rekor kırmaktadır. “Türk Telekom Yeni yıl demek bol GB demek” mottosu ile kampanyayı müşterilerine duyuran Türk Telekom bu kampanyanın meyvelerini yeni yılda topmaktadır.

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları Nelerdir?

 • Taahhütlü ücret 12 fatura dönemi boyunca pakette kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura dönemi paketi kullanma sözü vermeyen müşterilerimiz kampanyadan yararlanılamaz.
 • Kampanya kapsamında 4.5G uyumlu cihaz ve sim kartı olan müşterilerimize ilk 3 ay her ay 5GB olacak şekilde toplam 15 GB hediye internet tanımlanacaktır.
 • Paketin içerdiği internet hakkı bir fatura dönemi sonuna kadar geçerli olacak ve müşteri iptal etmedikçe otomatik olarak yenilenecektir. Kampanyaya sadece 1 kez kayıt olunabilir.
 • Paketin satın alındığı fatura dönemi için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ayın fatura dönemi sonuna kadar, paketin tamamı kullanıldığında paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamının kullanılmadığı durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.
 • Paketler kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Söz konusu paketin; ilk 12 fatura dönemi içerisinde iptal edilmesi, hattın kapatılması, başka bir operatöre taşınması, şirketimiz tarafından haklı bir nedenle kapatılmasına neden olunması, faturasız bir tarifeye geçiş yapılması, devredilmesi, fatura ödenmemesi hallerinde paket aboneliği sona erecek ve müşterilerin son faturalarına paket taahhüdü kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom, 4.5G’ye özel kullanıcılarına 30 gün geçerli 30 GB bedava internet kampanyasını duyurdu! Türk Telekom’da 4.5 G ile tanışan aboneler, 30 günlük 30 GB bedava internetin de sahibi oluyor. Türk Telekom aboneleri ve Türk Telekom abonesi olmak isteyenler, Türk Telekom’un bu 30 GB’lık dev bedava internet kampanyasını araştırmaya başladı. Hemen Türk Telekom bayilerine gidip, 4.5G uyumlu sim kartınızı ücretsiz alarak kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz. ​

Sim kartınızı aldıktan sonra 4.5G 30GB yazıp 5555’e gönderin böylelikle ücretsiz internet cebinize gelsin.

Türk Telekom Sil Süpür

Her hafta sana özel kampanyalar Türk Telekom Sil Süpür ile senin hattına yüklenmektedir. Türk Telekom, “Sil Süpür” kampanyası birinci yılını geride bıraktı. Geçen yıl Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması üzerinden hayata geçirilen ve bugüne dek 200 milyonu aşkın hediye dağıtan “Sil Süpür”, Ramazan Bayramı tatilinde de kullanıcılarına GB ve dakika hediye etmeye devam edecek. Kampanyaya kayıt gerekmemektedir. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’na giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynayarak hediyeleri süpürmeye başlayabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir.

Hediyeler her hafta Çarşamba veya Cuma günü 06:00’a kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden öğrenebilir.

Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS’i gönderilecektir. İlgili SMS’in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.

Türk Telekom EBA Kampanyası

Türk Telekom, Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte özel olarak hazırlamış oldukları EBA sosyal medya platformu için 3GB cepten internet hediyesi vermektedir. Milli Eğitim Bakanlığınca oluşturulan EBA (Eğitim Bilişim Ağı) çevrimiçi eğitim platformudur. Öğrenci ve öğretmenlerin ders dışı zamanlarda eğitim materyallerine ulaşmalarını sağlayan; ders kitapları, video gibi kaynakları kullanarak öğrenmeye ve öğretmeye imkân veren sosyal bir eğitim platformudur.

Kampanyadan, TT Mobil faturalı ve faturasız tarifelerinden yararlanan bireysel aboneler faydalanabilecektir.

Kampanyadan faydalanabilmek için, EBA yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya kaydının başarı ile tamamlanmasının ardından SMS ile bilgi verilecektir. Kampanya katılımı ücretsizdir.

Ön ödemeli bireysel mobil abonelerin kampanyadan faydalanabilmesi için her 30 günde bir düzenli olarak tek seferde en az 30 TL tutarında yükleme yapması gerekmektedir. Düzenli olarak gerçekleştirilen yüklemelerde kampanya otomatik olarak yenilenir. Tek seferde 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapılmaması halinde faydalar yenilenmez.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir