Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava İnternet

Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir. Türk Telekom diğer GSM operatörleri ile rekabet edebilmek açısından uygulamalar geliştirmekte olup, uygulamalar sayesinde bedava internet paketleri hediye ederek aboneleri memnun etmeye çalışmaktadır. Bu uygulamalar arasında olan Türk Telekom Sil Süpür ile bedava internet kampanyası da aboneler internet kazanırken eğlenmektedir.


Türk Telekom Sil Süpür Nedir?

Hediyeler her hafta Çarşamba veya Cuma günü 06:00’a kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden öğrenebilir. Faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olmanız fark etmeksizin Sil Süpür uygulamasına katılabilirsiniz. Bunun için öncelikle Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını zaman kaybetmeden sanal mağazalar üzerinden telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra uygulamaya giriş yaparak ‘’Sil Süpür’’ uygulamasına katılabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür bir oyun olmakla birlikte internet başta olmak üzere abonelerine farklı hediyeler kazandırmaktadır. Hediyeler çarşamba ya da cuma günlerinde sabah 06:00’da düzenli olarak yenilenmektedir. Hediyeler oyun oynandıktan sonra hattınıza yüklenilecek ve bilgilendirme mesajı gönderilerek kullanımınız sağlanacaktır.


Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır?


Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS’i gönderilecektir. İlgili SMS’in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.Kampanyadan BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil haricindeki tarifelerde bulunan Türk Telekom bireysel faturasız müşterilerimiz yararlanabilir.

Bedava İnternet Kampanyaları İsteyenler, Bu Kampanya Sizin Aradığınız Kampanya Olabilir!  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları


Türk Telekom Sil Süpür için herhangi bir kayıt gerekmemektedir. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması üzerinden ‘’Sil Süpür’’ oyununa girilerek hediyeleri süpürebilirsiniz. Burada asıl olan ‘’Online İşlemler’’ uygulamasının telefonunuza yüklü olmasıdır.


Türk Telekom Sil Süpür Ücretli mi?


Kampanyadan Avea, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşterilerimiz yararlanabilir. Gece paketleri kapsamında verilen cepten internet faydaları 00:00-06:00 saatleri arasında kullanılabilir. Türk Telekom Sil Süpür ücretsiz bir uygulama olup, Türk Telekom Online İşlemler üzerinden oynanan bir oyun olarak tanımlanabilir.


Türk Telekom Sil Süpür İndir


Whatsapp Paketleri kapsamında verilen kullanım haklarına görüntülü arama dahil değildir. Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet APN üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Türk Telekom Sil Süpür indirilebilen bir uygulama olmamakla birlikte belirttiğimiz gibi Türk Telekom Online İşlemlere giriş yapılarak oynanabilen bir uygulamadır. Ama isterseniz Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirerek hem SİL Süpür’e katılabilir hem de hattınız ile ilgili işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.


Türk Telekom Sil Süpür SMS Fatura


Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir. Kampanya kapsamında sunulan faydaların tükenmesi halinde ilgili mobil hatta tanımlı farklı bir paket ya da kampanya bulunmuyorsa müşteri kullanımları mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Türk Telekom Sil Süpür hediyeleri haftanın iki gününden birinde yenilenmektedir ve kazanılan hediyeler hattınıza yüklendikten sonra bilgilendirme mesajı gönderilmektedir. Bilgilendirme mesajı sonrası hediyenizi rahatlıkla kullanabilirsiniz ve bu sırada gönderilen bilgilendirme SMS’leri için faturanıza herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır.


Türk Telekom Sil Süpür Ne Zamana Kadar Geçerli?


Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, faturalı hattan faturasıza veya faturasız hattan faturalıya geçiş yapılması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle kampanya iptal edilecektir. Türk Telekom Sil Süpür faturalı ve faturasız hat kullanıcıları tarafından yoğun ilgi gören bir uygulama olduğu için 2020 yılı boyunca da devam edecektir. Oyun sonrası kazanılan hediyelerin süreleri farklılık göstermekte olup, bilgilendirme mesajında kullanım süresi hakkında da bilgi verilmektedir.

Bedava İnternet Kampanyaları İsteyenler, Bu Kampanya Sizin Aradığınız Kampanya Olabilir!  Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme


Türk Telekom Sil Süpür 2020 Kampanyası


Kampanya kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir. Türk Telekom Sil Süpür 2020 Kampanyası kapsamında hediye sayısında artışa giderken, 30 GB’a kadar bedava internet hediye edebilmektedir.


Türk Telekom Sil Süpür Gece 10 GB Saatleri


Müşterilerimiz kampanyaya katılarak yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurt içinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir. Türk Telekom Sil Süpür oyunu kapsamında hediye olarak geceleri belli saatleri içerecek şekilde bedava internet hediyesi verilmektedir. 2 gün boyunca gece kullanabileceğiniz internet paketi hediyeleri 5 GB ile 10 GB arasında değişiklik gösterirken saat olarak hediyeler 00:00 ile 06:00 saatleri arasında kullanılabilmektedir.


Türk Telekom Sil Süpür Yükle

Türk Telekom Sil Süpür Play Store ya da App Store üzerinden indirilebilen bir oyun değildir. Ancak telefonunuza Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını sanal mağazalardan indirerek uygulama üzerinden giriş yapabilirsiniz.


Türk Telekom Sil Süpür Faturalı


Kampanya kapsamında sunulan konuşma ve cepten internet faydaları yurt içinde geçerlidir. Hat kullanıcılarının da faturasız hat kullanıcıları gibi katılabileceği bir oyun olmakla birlikte hediyeler şansınıza bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda faturalı hat kullanıcıları da ‘’Online İşlemler’’ uygulaması üzerinden ‘’Sil Süpür’’e giriş yapabilmektedir.


Türk Telekom Sil Süpür Hilesi 2020

‘’Türk Telekom Sil Süpür Hilesi 2020’’ adı altında arama yapıyorsanız, öncelikle belirtmemiz gereken ‘’Sil Süpür’’ için bir hile bulunmamaktadır. Onun yerine 5 GB ve üzeri internet çıkarmak için bazı taktikleri deneyebilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür’e tüm aboneler haftada 1 gün katılabilmektedir ve uygulama için hediyelerin yenilendiği çarşamba ya da cuma günü ilk katılanlar arasına girmenizi tavsiye ederiz ve özellikle mesai saatleri dışında oyunu oynamanızı öneririz. Gece ya da sabahın erken saatlerini tercih edebilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyaları İsteyenler, Bu Kampanya Sizin Aradığınız Kampanya Olabilir!  Türk Telekom Bedava İnternet APN Ayarları 2020


Türk Telekom Sil Süpür Nasıl İndirilir?

Türk Telekom Sil Süpür oyununa ulaşmak için öncelikle App Store ya da Play Store aracılığıyla Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullandığınız telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra uygulamaya giriş yaparak menü üzerinden ‘’Sil Süpür’’ oyununa giriş yapabilirsiniz.


Türk Telekom Sil Süpür Bende Yok

Türk Telekom Sil Süpür katılabilmek için öncelikle Türk Telekom abonesi olmanız gerekmektedir. Çünkü telefonlarda sosyal medya platformları gibi bulunan bir uygulama değildir ve ondan sonra yukarıda anlattığımız gibi ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını indirdikten sonra oyuna giriş yapabilirsiniz.


Türk Telekom Sil Süpür Nerede?

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası’ndan faydalanmak için kayıt yaptırmanıza gerek kalmamaktadır. Sadece ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını indirerek giriş işlemlerini yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan hediye simgesini tıklamanız durumunda ‘’Sil Süpür’’ butonu karşınıza gelecek ve onu tıklamanız oyuna katılmak için yeterli olacaktır.


Türk Telekom Sil Süpür Olmuyor

Bazı zamanlarda Türk Telekom Sil Süpür oyununa aboneler ulaşamamaktadır. Eğer numaranızı yeni Türk Telekom’a taşıdıysanız hediye kazanmak adına ‘’EVET’’ yazarak 5008’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. 10 dakika gibi kısa bir süre sonra uygulamayı kontrol ettiğinizde ‘’Sil Süpür’’ oyununun aktif olduğunu görebilirsiniz.


Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor


Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi hediyeye göre değişkenlik göstermektedir, hediye detayları ve geçerlilik süreleri aşağıdaki gibidir. Öncelikle Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası için bilmeniz gereken ilk şart, Türk Telekom’lu olmanız gerektiğidir. Hattınız faturalı ya da faturasız olması fark etmemektedir. Eğer tüm bunlara rağmen ‘’Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor’’ ise, ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını güncellemeyi unutmayınız. Eğer yeni bir güncelleme mevcut değilse de uygulamayı çerezleri dahil tümüyle silip tekrar sanal mağazalardan geri yükleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir