Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Türk Telekom 2020 Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nelerdir?

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar, 2020 yılında güncellendi. Bu yazımızda sizlere Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Türk Telekom GSM operatörleri arasında, hem mobil hem de kablolu internet ağı sayesinde evlere internet sağlayıcılar arasında zirve konumunda yer almaktadır. Bu zirvede sürekli kalabilmek için Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar 2020 vasıtasıyla sürekli müşterlerini memnun ederek zirvede kalmaya devam etmektedir.

Türk Telekom, kayda değer bir müşteri sayısına ulaşmış durumdadır. Bu kazandığı müşterileri rakiplerine kaptırmamak adına sürekli yeni kampanyalar ve tarifeler sunmaktadır. Ancak yapılan bu tarife ve kampanyaları çoğu müşteriye ulaştıramadığı için katılım sınırlı sayıda kalmaktadır. Bizlerde bu sayfayı oluşturarak sizlere Türk Telekom kampanyaları hakkında bilgiler vererek, yapılan tüm uygulamalara katılım sağlayabilmeniz için bilgi vermeye çalışıyoruz.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nedir?

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nelerdir? Şuan birçok kişi bu sorunun cevabını aramaktadır. Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar, müşterilerin bu uygulamalara veya kampanyalara ücretsiz katılım sağlaması sonucunda vermiş olduğu bedava internet tarifelerini ifade etmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet uygulamaları kullanabilmeniz için öncelikle bu uygulamalara katılım sağlamanız gerekmektedir. Bunun için öncelikle bir akıllı telefon sahibi olmanız gerekiyor. Daha sonrasında belirtilen bu uygulamaları telefonunuza indirerek veya SMS göndermeniz gerekmektedir. SMS gönderileri ücretisiz olmakla birlikte, uygulamaları Android cihazlar için Google Play Store, İphone cihazlar için App Store mağazalarından ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar Ne Zamana Kadar Geçerli?

Bu yazımızda sizlere Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar 2020 hakkında bilgiler vereceğimizi söylemiştik. Türk Telekom ücretsiz internet verdiği uygulamaların kullanım süreleri 2020 yılının sona kadar geçerli olmakla birlikte, müşteri talepleri doğrultusunda süre belki ilerleyen süreçte daha da uzatılabilir. Ayrıca bu tarz kampanyalar hakkında değişiklikler olması durumunda internet sitemiz üzerinden bu değişikliklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar Ücretli mi?

Sizler için hazurlanmış olan Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulmuştur. Faturasız hat kullanıcılarının TL miktarlarında herhangi bir azalma olmamakla birlikte, faturalı hat kullanan abonelerin hiç bir şekilde faturaya yansıyan bir rakam olmamaktadır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar 2020 yılında abonelerini memnun etmek için sunmuş olduğu hizmetlerdir.

Türk Telekom Sosyal Medya Kampanyası 2 GB Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar arasında en çok kullanılan “Sosyal Medya Kampanyası” sadece bayanlara sunulan bir kampanyadır. Bu kampanyada kadınlarımıza 2 GB bedava internet paketi hediye edilmektedir. Sosyal medya kampanyası saece faturasız hat kullanıcıları için geçerlidir ve en az 30 TL ve üzeri TL yüklenmesi durumunda hattınıza yüklenmektedir.

Türk Telekom Hediye 2 GB kampanyası
Türk Telekom Hediye 2 GB kampanyası

Türk Telekom “Sosyala Medya Kampanyası” uygulamasından 2 GB bedava internet kazanmak için telefonunun üzerinden “Sosyal Paket” yazıp 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderdiğiniz bu mesaj ücretsizdir. Faturasız hat aboneleri kampanyadan ayda 1 kez faydalamabilmektedir.

Önemli not; sizlere verilen hediye 2 GB internet paketini sadece sosyal medya internet siteleri veya uygulamalarından kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet veren uygulardan birisi olan “Arayanı Bil Plus” servisini kullanan abonelerine aylık 1 GB internet Türk Telekom bedava internet olarak sizlere vermektedir.

Türk Telekom “Arayanı Bil Plus” servisine katılırken uygulamadan aylık veya 6 aylık sunulan üyelikleri tercih edebilirsiniz. Uygulamayı sadece 1 aylık kullanmak için telefonunuzun mesajlar kısmından “PLUS” yazıp 7065’e mesaj göndermeniz yeterli olmakla birlikte, bu sayede haftalık 1 GB internet kazanmış oluyorsunuz. Uygulamanın aylık kullanım ücreti 3,49 TL olarak belirlenmiş ve faturalı hat veya faturasız hat kullanan tüm aboneler için geçerlidir.

Arayanı Bil Plus Hediye 1 GB
Arayanı Bil Plus Hediye 1 GB

Arayanı Bil Plus uygulamasına 6 ay abone olmak için “PLUS” yazarak 7066’ya mesaj göndermeniz yeterlidir. Mesajı göndermenizle birlikte aylık 1 GB Türk Telekom bedava internet kazanmış olacaksınız. Uygulamayı 6 ay kullanım ücreti toplamda 17,49 TL olarak belirlenmiştir ve faturalı veya faturasız tüm aboneler kullanabilmektedir.

Arayanı Bil Plus uygulamasını iptal etmediğiniz sürece aylık olarak otomatik yenilecektir. Kampanya bitiş tarihine kısa bir süre kala Türk Telekom tarafından bilgilendirme mesajı gönderilerek hatırlatma yapmaktadır. Eğer uygulamayı kullanmak istemiyor ve iptal etmek istiyorsanız, telefonunuzun mesajlar kısmından “IPTAL” yazıp 7070’e mesaj göndermeniz yeterlidir. Eğer mesaj yoluyla iptali gerçekleştiremezseniz Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayarak iptal ettirebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom bedava internet kazanma fırsatlarından belkide en önemlisi “Türk Telekom Sil Süpür” uygulamasıdır. Türk Telekom Sil Süpür uygulamasından faydalanmak için öncelikle telefonunuza “Türk Telekom Online İşlemler” uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Android ve İphone cihazlarınızın mağaza uygulamaları üzerinden indirdikten sonra sizlere özel olarak hazırlanmış olan kampanyalardan faydalanarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası
Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması aracılığı ile ulaştığınız Sil Süpür Kampanyalarından sadece bedava internet paketleri değil ayrıca, konuşma paketleri, ücretsiz Muud Premium üyeliği gibi bir çok farklı hediyeler kazanma fırsatı sunmaktadır. Ayrıca bu kampanyalara katıım tamamen ücretsizdir.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası vermiş olduğu hediyeleri her çarşamba veya cuma günü yenilemektedir.

Türk Telekom İnternet Hediyesi Veren Uygulamalar

Türk Telekom hediye internet veren uygulamalar yukarıda bahsettiklerimiz dışında fazlaca kampanya ile birlikte abonelerine sunulmaktadır.

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom sayesinde internetiniz bittiği zaman izlediğiniz bir video veya sevdiklerinizle yaptığınız görüşme yarım kalmaması için sizlere hediye internet sağlayan bir operatöre sahipsiniz. Türk Telekom kullanan diğer arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize internet gönderebilir, aynı zamanda onlarda size hediye internet gönderebilir.

Türk Telekom internet hediyesi veren uygulamalar arasında olan ‘’Hediye İnternet Kampanyası’’na katılabilmek için ‘’HEDIYE’’ yazarak hediye göndereceğiniz Türk Telekom kullanıcısının telefon numarasını ve göndereceğiniz miktarı aralarında bir boşluk bırakarak yazdıktan sonra 9433’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

  • 100 MB internet 9 TL
  • 250 MB internet 12 TL
  • 1 GB internet 19 TL
  • 4 GB internet 39 TL

Türk Telekom Selfy Mor 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet hediyesi veren uygulamalar içinde yer alan “Selfy Mor” kampanyası sadece faturasız hat kullanıcıları için geçerlidir. Sizlerde Türk Telekom faturasız hat kullanıyorsanız eğer telefonunuzun mesajlar kısmından “Mor Hediye” yazarak 4545’e mesaj göndermeniz yeterlidir.

Kampanyadan faydalanmak isteyen faturasız hat abonelerinin yapması gereken, hatlarına 30 TL ve üzeri TL yüklemesi gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir