Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Bedava İnternet APN Ayarları 2020

Türk Telekom Mobil İnternet APN Ayarları

Sizlere Türk Telekom internet ayarları, Türk Telekom mobil bedava internet apn ayarları 2020 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Daha öncesinde AVEA, TTNET ve Türk Telekom farklı şirketler olarak hizmet veriyordu. Bu 3 marka bir karar alarak Türk Telekom markası ile tek çatı altında birleşip, abone sayılarını arttırmak ve bunun için gerekli olan tüm alt yapı çalışmalarını yerine getirmek için çalışmalara başladı. Bu yazımıda Türk Telekom bedava internet ayarları yapıldıktan sonra telefonunuzdan 4.5G hızında kolayca interneti kullanabileceksiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Sizlere web sitemiz üzerinden, Türk Telekom’un sunmuş olduğu internet uygulamaları ve kampanyaları ile ilgili olarak bilgiler veriyoruz. Türk Telekom faturalı ve faturasız hat aboneleri için her yıl olduğu gibi Türk Telekom bedava internet 2020 yılında da devam ediyor. Bu kampanyalardan yararlanmak için sitemizi takip etmeniz yeterlidir.

Türk Telekom 2020 yılı içerisinde bedava internet kampanyaları ve tarifelerine devam ediyor. Bu kampanyalar tüm hızıyla devam ettiğinde müşteri memnuniyetini artarak devam edecektir. Eğer siz de bir Türk Telekom abonesi iseniz veya Türk Telekom’lu olmak istiyorsanuz, kampanyaları takip ederek katılım sağlayıp Türk Telekom bedava internet 2020 kampanyalarından kazançlı çıkarsınız.

Türk Telekom Bedava İnternet VPN Ayarları

Türk Telekom mobil hat kullanan faturalı ve faturasız aboneler internete giriş yaparken sorun yaşıyorsa eğer bu yazımızı okumalarını tavsiye ederiz. Türk Telekom bedava internet VPN ayarları aslında çok zor gibi gözüksede basit işlemler yapılarak ayarlar yapılabilir. Yazımızda sizleri yönlendirdiğimiz adımları takip etmeniz, Türk Telekom VPN ayarlarınızın yapılmasında yeterli olacaktır. VPN ayarları sayesinde bedava internet ile doyasıya internet girmek istiyorsanız, telefonunuza hemen Shadowsocks VPN uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulamaya sanal mağazalar olan Play Store ya da App Store üzerinden ulaşabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra istenilen bilgileri aşağıdaki şekilde giriyorsunuz.

  • Profile: Türk Telekom
  • Server: ID numarası
  • Remote Port: 443
  • Local Port: 1080
Bedava İnternet Kampanyaları İsteyenler, Bu Kampanya Sizin Aradığınız Kampanya Olabilir!  Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyaları 2020

Profil ayarlarını yukarıdaki gibi ayarladıktan sonra pasif olan uygulamayı aktifleştirerek Türk Telekom bedava internet VPN ayarları tamamlandıktan sonra bedava internetin keyfini sürebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet APN Ayarları

Sizler için gerekli olan Türk Telekom bedava internet APN ayarları aşağıda sıralanmıştır. APN ayarları içerisinde bulunan isim kısmına istediğiniz ismi yazabilirsiniz.

  • İsim: Türk Telekom
  • Proxy: 213.161.151.201
  • Bağlantı Noktası: 8080
  • Apn: mms
  • Kullanıcı Adı: mms
  • Şifre: mms

Bu bilgiler girildikten sonra ‘’Kaydet’’ butonuna basarak, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet iPhone Ayarları

İphone kullananlar için Türk Telekom Bedava internet iphone ayarları bulunmamaktadır. İphone kullanıcılarının herhangi bir işlem yapmasına gerek bulunmuyor. Olur da eğer internete girişte sorun yaşıyorsanız eğer telefonunuzdan “Ayarlar” kısmına giriş yapılarak “Hücresel Veri Ağı” menüsünü etkin hale getirmeniz gerekiyor. Ardından “Kişisel Erişim Noktası” alanında bulunan APN kısmında bulunan doldurulması gereken alanlara “internet” yazıp ayarları kaydetmelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir