Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası 2020

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone tüm abonelerine her zaman kendilerini değerli hissetmeleri için hediyeler dağıtmaktadır. Bazı kampanyalarında kendisi ile birlikte ünlü markalarla anlaşmalar yaparak abonelerine hediyeler dağıtmaktadır. Vodafone Fanta 1 GB bedava internet kampanyası 2020 yılında hazırlanmış olup, “Fanta” ile yapılan anlaşma ile Vodafone kullanıcıları bir Fanta alıp, açma halkası içerisinde bulunan kod ile Fanta’ya kayıt yaptırdığı zaman 1 GB bedava internet kazanmaktadırlar.

Şimdi yazımızda kampanya detayları hakkında bilgi vereceğiz ve sizinde 1 GB Vodafone bedava internet paketi kazanmanıza yardımcı olacağız. Bunun için başta yapmanız gereken öncelikle bir Fanta içmek olmalıdır.

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Nedir?

Vodafone ve Fanta arasında hazırlanmış bir kampanyadır. Bu kampanya kapsamında Fanta teneke içeceklerden alıp açma halkasının altındaki kodla kayıt olan tüm Vodafone aboneleri 1 GB internet kazanma şansına sahip olur.

GSM operatörü olarak Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası, Vodafone ile Fanta arasında yapılmış protokol sonucunda hazırlanmış bir kampanyadır. Bu kampanya kapsamında Fanta’nın teneke içeceklerinden alıp, açma halkasındaki kodla Fanta resmi internet sitesine kayıt yaptıran Vodafone aboneleri 1 GB Vodafone bedava internet kazanma şansına sahip olmaktadır.

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Nasıl Başvurulur?

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyasına katılmak için Vodafone abonelerinin öncelikle Fanta alması gerekir. Kutu Fanta şişelerinin açma halkasının altında bulunan kod ile Fanta’nın resmi internet sitesine girerek kayıt yapılır.

Fanta resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra kampanyaya katılmak gerekmektedir. Kampanya bölümünden açma halkasında bulunan kodu yazarak çekilişe katılma hakkı elde edilir. Her kod bir çekiliş hakkı anlamına gelmektedir.Yapılan çekiliş sonucunda kazanan 1000 kişiye Vodafone tarafından 6 ay boyunca 1 GB bedava internet hediye edilir. 1 GB internet hediyesi her ay olacak şekilde toplamda 6 GB olarak verilecektir.

Bedava İnternet Kampanyaları İsteyenler, Bu Kampanya Sizin Aradığınız Kampanya Olabilir!  Vodafone EBA internet alma

Vodafone Fanta 1 GB bedava internet kampanyası için katılmak adına Vodafone abonesi olarak öncelikle Fanta teneke kutularından almanız gerekmektedir. Kutu Fanta şişelerinin üzerinde bulunan açma halkasının alt kısmında yer alan kod ile öncelikle Fanta’nın resmi internet sitesine kayıt yaptırmak gerekmektedir. Siteye giriş yapıldıktan sonra kampanyaya katılım gerekmektedir ki bunun için açma halkasında bulunan kodun yazılması sonucu çekilişe katılma şansı elde edilmektedir.

Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası detayları şu şekildedir;

  • Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası, Vodafone ve Fanta anlaşmasıyla hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Kampanyaya dahil olmak isteyen Vodafone abonelerinin Fanta kutu içeceklerinde yer alan açma halkasındaki kodla Fanta’ya kayıt olması gerekir.
  • Her açma halkası bir hak demektir. Vodafone aboneleri ne kadar fazla kod ile kampanyaya katılırsa o kadar çok çekiliş hakkı elde edecektir.
  • Vodafone Fanta 1 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında yapılacak çekiliş ile 1000 Vodafone abonesi bedava internet kazanır.
  • Kazanılan internet hediyesi, aylık 1 GB olmak üzere toplamda 6 ay boyunca kazanan Vodafone abonesinin hattına tanımlanacaktır.
  • Herhangi bir nedenden dolayı çekilişte kazandığı halde internet hediyesini alamayacak olan Vodafone abonelerinin yerine yedek olarak belirlenen abonelere internet hediye edilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir