Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone 4.5 G Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone 4.5 G Hediye İnternet

Türkiye kırmızı operatör olarak bilinen Telsim’i 2006 yılında satın alan Vodafone kısa sürede 25 milyon civarında aboneye ulaşmıştır. Vodafone 4.5G hediye internet paketleri ile neden bu kadar tercih edildiğini ispatlamaktadır. Aynı zamanda hesaplı tarifeleri ile müşterilerini memnun eden Vodafone, internet hızı açısından da mevcut olan gücünden dolayı çok tercih edilmektedir.

Kullanıcıları tarafından internet aşımlarına yönelik şikayetleri değerlendirerek, kullanıcılarına çözüm olarak Vodafone 4.5G hediye internet kampanyaları düzenleyen Vodafone’nun müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğini göstermektedir.

Vodafone 4.5G Seviyorum İnterneti Hediye İnternet Paketi

Vodafone 4.5G hediye internet paketi ve mevcut internet paketinize ilava olarak ek internet kazanabildiğinizi biliyormuydunuz? Yapmanız gereken https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti internet adresine giriş yaparak burada bulunan testi doğru bir şekilde çözmek olacaktır. Bu testi cevaplandırdığınız zaman günlük 3 GB internet paketi şart ve koşul sunulmadan hattınıza otomatik yükleniyor. Aynı zamanda testin cevaplandırılması ile birlikte 5 yıl geçerli olacak 1TB internet kazanma hakkı Vodafone 4.5G hediye internet kampanyası kapsamında sunuluyor.

Vodafone 4.5G Olmayanlara Hediye İnternet Paketi

Vodafone 25 milyon abonesine çok fazla önem verdiği için, Vodafone 4.5G hediye internet kampanyasını çok sık sık düzenlemektedir. Ayrıca 4.5G çekimi olmayan yerlerde de günlük kullanmanız için 4.5GB internet hediye etmektedir. Kampanyaya katılabilmek adına ise ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması üzerinden ‘’4.5G yoksa 4.5 GB var’’ bölümünden yer bildirimi yapmanız yeterli oluyor.

Vodafone Hediye Çarkı GB Hediye İnternet Fırsatı

Vodafone 4.5G hediye internet kampanyalarından faydalanmak artık çok kolay ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını telefonunuza indirerek ‘’Bana ne var’’ bölümüne girerek, mevcut olan çark çevrilir ve kazandığınız hediye hemen hattınıza yüklenir. Haftalık olarak kullanabileceğiniz 1 GB,2 GB ya da 4 GB internet paketlerinden kazanmak ise şansınıza bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Üstelik şansınızı her hafta deneyerek, Vodafone 4.5G hediye internet paketlerinden kazanabiliyorsunuz.

Vodafone Gençlere Özel İnternet Avcıları Uygulamasından Hediye İnternet

Vodafone kampanyalarını sürekli güncel tutarak, gençleri de unutmuyor ve 26 yaş altında Vodafone FreeZone abonelerine yönelik olarak Vodafone 4.5G hediye internet kampanyası yapmaktadır. Freezone uygulaması Google Play Store ya da App Store üzerinden indirilerek, ‘’İnternet Avcıları’’ uygulaması indirildikten sonra hem gezerken eğleniliyor hem de bedava internet kazanabilmektesiniz. Kampanya kapsamında sunulan hediye internet paketi ile sınırlı kalmazken, 30 bin bit avlamayı başaran ilk 5 kişiye de Vodafone 4.5G hediye internet paketi ile birlikte iPhone 7 hediye olarak veriliyor.

Vodafone Yükle Harca Kazan Hediye İnternet Fırsatı

Vodafone düzenli olarak yapılan ve gelenekselleşen ‘’Yükle, harca ve kazan’’ kampanyası ile Vodafone 4.5G hediye internet kazandırmaktadır. Harcamalarınıza ve yüklemelerinize göre 1 GB ya da 500 dakika konuşma süresi kazanmak için mesaj bölümüne ‘’BANANEVAR’’ yazarak ücretsiz olarak 4455’e göndermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede hattınız da sürekli internet olacaktır.

Vodafone 5 GB Hediye İnternet Paketi

Vodafone 4.5G hediye internet kampanyaları kapsamında ‘’Yeni 4BucakG’’ kampanyası biten internet paketinizin üzerine ek alabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne girerek‘’4bucakg’’ yazdıktan sonra 4545’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Daha sonra talebinizin alındığına dair mesaj alacaksınız ve en son olarak onay mesajınız geldikten sonra internet paketiniz yüklenmiş olacak.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile 4.5G Hediye İnternet

Androin için Google Play ya da Apple için App Store üzerinden ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını indip Vodafone 4.5G hediye internet paketlerinden faydanabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra şifreniz ile giriş yapın ve ‘’Paketler’’ bölümüne girerek ‘’İnternet Paketleri’’ seçeneği içerisinde yer alan 1GB internet paketini seçiniz. Hattınıza yüklenecek olan 1 GB internet paketinin kullanım süresi 30 günlük olmakla birlikte her ay yenileme hakkınız bulunmaktadır.

Vodafone Faturalı için Hediye İnternet Paketi

Vodafone 4.5 G hediye internet kampanyaları arasında yer alan diğer bir kampanya sadece bireysel faturalı hat kullanıcılarına özel olarak bulunmaktadır. Faturanıza yönelik detayların mailinize e-fatura olarak gelmesini talep etmeniz durumunda tek sefere mahsus olmak üzere 1 GB Vodafone 4.5G hediye internet hattınıza 15 günlük kullanım için tanımlanır. Bu kampanyaya dahil olmak için yapmanız gereken ise, ‘’EFATURA’’ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra mail adresinizi yazarak 7000’e SMS olarak göndermektir.

Daha fazla bilgi almak için bizi takip etmeye devam edin..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir