Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone EBA Ücretsiz İnternet 6 GB

Vodafone EBA Ücretsiz 6 GB İnternet

Korona virüsü için Vodafone’da kullanıcılar internet veriyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsü sonrası Milli Eğitim Bakanlığı tarafından eğitime bir süre ara verilmesinin ardından uzaktan eğitim ile öğrencilerin derslerini video şeklinde izleyecekleri bilgisi verildi. Bunun neticesinde EBA üzerinden tüm öğrenciler uzaktan eğitim videoları izleyecekler. Bu durumu müşteri memnuniyetine cevirmeye çalışan GSM operatörleri müşterilerine EBA için hediye internet kampanyaları hazırladı. Vodafone’da EBA için ücretsiz 6 GB internet vermektedir.

Vodafone EBA Ücretsiz İnternet Nedir?

EBA’nın açılımı Eğitim Bilişim Ağı olarak bilinmektedir. Vodafone EBA ücretsiz internet kampanyası ile bu platformu kullanmakta olan müşterileri için sunmuş olduğu internet paketini ifade etmektedir.

Vodafone EBA Ücretsiz İnternet Nasıl Alınır?

Uzaktan eğitim 23 Mart 2020 Pazartesi gününden itibaren EBA uygulaması öğrencilere sunulacak. Vodafone EBA ücetsiz internet paketi sayesinde hem bireysel hemde kurumsal tüm Vodafone müşterilerinin hatlarına otomatik olarak yüklenecektir. EBA’ya nasıl girileceği ile ilgili olarak gerekli bilgiler internet sitesi üzerinde anlatılmaktadır. EBA sistemine giriş konusunda öğrenci ve veliler için ayrı giriş bölümleri bulunmaktadır. EBA’ya kayıt yaptırmak için öğretmeninize başvurunuz.

Vodafone EBA Ücretsiz İnternet Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Vodafone EBA ücretsiz internet kullanımı 5 Nisan 2020 tarihinde sona ererken, korona virüs salgını nedeniyle verilecek olan uzaktan eğitim nedeniyle eğitim süresi boyunca da aylık olarak yenileceği belirtilmiştir. Ayrıca 3 GB olarak belirlenmiş olan internet paketi uzaktan eğitim nedeniyle 6 GB Vodofone EBA internet paketi olarak yükseltilmiştir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir