Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom EBA 8 GB İnternet Nasıl Yapılır?

EBA 8 GB İnternet Türk Telekom Nasıl Yapılır?

Tüm dünyayı kasıp kavuran koronavirüsü nedeniyle ülkemizde de Milli Eğitim Bakanlığı’nın almış olduğu karar ile okullara kısa bir süre ara verildi. Bu arada öğrenciler eğitimlerine uzaktan eğitim sistemi olarak hizmet veren EBA ile devam edebileceklerdir. Uzaktan eğitim sürecinin başlaması ile birlikte öğrenciler ve veliler bedava internet bulmak için çeşitli arayışlar içerisine girdi. Bu durumun farkında olan Türk Telekom, EBA 8 GB internet kampanyasını abonelerine sunmaya başladı.

EBA Giriş İçin Türk Telekom 8 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından daha öncesinde verilen EBA 3 GB bedava internet kampanyası dışında, Türk Telekom EBA 8 GB bedava internet kampanyasını da devreye sokmuş bulunuyor. Bu kampanyada Türk Telekom kurumsal ve bireysel faturalı yada faturasız tüm abonelerine ekstra olarak 5 GB internet vereceğini belirtti. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen, dijital eğitim platformuna giriş yapmak için bedava internet alabilmek için telefonunuzun mesajlar kısmından “EBA” yazıp 5555’e SMS olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Hattınıza yüklenecek olan Türk Telekom EBA 8 GB bedava internet kampanyasından kazandığınız internetleri EBA için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Türk Telekom EBA 8 GB İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom EBA 8 GB internet uzaktan eğitim devam ettiği sürece sizler için geçerli olacaktır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan bu anlaşma ile hattınıza yüklenecek olan internet paketi aylık olarak yenilenmekle birlikte sadece EBA uygulaması için kullanılacaktır. Uzaktan eğitim 23 Mart 2020 tarihinden itibaren başlayacak bu nedenle hemen hatlarınız üzerinden EBA için verilmiş olan internet tanımlatın. Şimdiden sizlere iyi dersler arkadaşlar.

Bedava İnternet Kampanyaları İsteyenler, Bu Kampanya Sizin Aradığınız Kampanya Olabilir!  Türk Telekom Benzersiz Tarifeleri Faturasız

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir