Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Bedava İnternet Gönderme Nasıl Yapılır?

Vodafone Hediye İnternet Gönderme

Sizlere bu yazımızda Vodafone Hediye İnternet gönderimi nasıl yapılır kısaca bu konu hakkında bilgiler vermeye çalışacağım. Bir çoğunuzun bildiği gibi Türkiye’de Vodafone ikinci operatör konumundadır. Bu doğrultuda abonelerinin İnternet paketlerinin bitmesine kısa süre kalınca Vodafone Hediye İnternet Gönderme hizmetini devreye almaktadır. Fakat Vodafone diğer rakiplerine nazaran bu konuda kolay bir çözüm yolu sunmakta çok iyi durumda olduğunu söyleyemeyiz. Bu konuda Vodafone’nin daha çok fazla yol kat etmesi gerekmektedir. Eski yıllarda çok daha bonkör olan Vodafone “Sevgililer Günü” ne özel Vodafone hediye internet gönderme hizmeti sunmuş ve çokta başarılı olmuştu. Fakat şuan bu tarz hizmetler sadece Vodafone red tarifesini kullananlar için geçerlidir. İnternet paketiniz bittiyse eğer bir yakınınızdan TL isteyebilir ve bu TL’yi çok kısa bir süre içerisinde İnternet paketine dönüştürebilirsiniz.

Vodafone Hediye İnternet Gönderme Nasıl Yapılır?

Vodafone hediye internet gönderme hizmetini parayı daha çok verenlere yani Vodafone Red kullanan abonelerine sunmaktadır. Yani kısacası Vodafone red kullanan aboneler kendi aralarında bir birlerine hediye internet gönderebilirler. Eğer Vodafone red kullanıyorsanız tarifenizde yer alan internetinizin %25’ini, %50’sini veya %75’ini Vodafone Hediye İnternet Gönderme hizmetiyle sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Hediye internet göndermek için online servis,  cep self servis, vodafone cep servis veya müşteri hizmetlerini arayarak hızlı bir biçimde işlemlerinizi halledebilirsiniz. Vodafone kullanıcıları genelde hediye internet göndermek için bu yöntemleri kullanmaktadır. Vodafone hediye internet göndermek biraz zor ve zahmetli olduğu için TL yüklemesi yaparak karşı tarafa internet paketi alarak sürpriz yapabilirsiniz. Yada internetinizi paylaşıma açarak internetinizi sevdikleriniz yada arkadaşınızla paylaşabilirsiniz.

Vodafone İnternet Paylaşımı Nasıl Yapılır?

Sizlerde çok sık internet kullanıyorsanız bitince başkalarının internetine ihtiyaç duyabiliyorsunuz. Eğer bedava internet kazanma hakkınız varsa sizler bedava internet kazanabilirsiniz yoksa eğer internetinizi paylaşamazsınız.

Cep telefonunuz üzerinden internet paylaşmak çok kolay. Telefonunuz ayarlarından interneti paylaşmak için yapmanız gerekenler;

  • Öncelikle telefonunuzun ayarlar kısmına giriş yapıyorsunuz.
  • Ayarlar kısmına giriş yaptıktan sonra “İnternet Paylaşımı ve Mobil Erişim” veya “Ağ ve İnternet” menülerine tıklayınız.
  • Tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak olan menüden “Kablosuz Hotspot Kurulumu Yap” veya “Mobile Hotspot” kısmını etkinleştirmeniz gerekiyor.
  • İnternet paylaşımınız aktif hale geldiği zaman varsa eğer Wifi bağlantınız kapanacak ve sadece mobil veri aktif olacaktır.
  • Karşınıza çıkacak olan ekranda paylaşım için gerekli olan kullanıcı adı ve şifreyi görebilirsiniz.
  • Artık sizlerde internetinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
  • Arkadaşınız, kardeşiniz veya herhangi bir akrabanız sizin kullanıcı adı ve şifrenizle internete girererek sizin internetinizi kullanabilir.
  • Aynı anda 10 kişiye kadar internet hizmetinizi paylaşabilirsiniz.

Sizlere bu yazımda Vodafone hediye internet gönderme, Vodafone hediye internet nasıl gönderilir?, Vodafone internet paylaşımı hakkında bilgiler vermeye çalıştım. Sizlerde konuyla ilgili olarak varsa düşünceleriniz yazımın altında bulunan yorum kısmına yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir