Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone EBA 3 GB Bedava İnternet

Vodafone EBA 3 GB Bedava İnternet

Vodafone EBA 3 GB Bedava İnternet nasıl alınır, kısaca size bahsedeceğim. Milli Eğitim Bakanlığı ve Vodafone arasında yapılan protokoller neticesinde hazırlanan, Vodafone EBA 3 GB bedava internet kampanyası hem faturalı hem de faturasız abonelerin tamamına verilmektedir. Üstelik bu kampanyadan faydalanmak için herhangi bir yere bir SMS göndermenize gerek olmamakla birlikte, ücretsiz verilen internetler hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Vodafone EBA 3 GB Bedava İnternet Nedir?

Vodafone bireysel faturalı ve faturasız hat kullanan aboneler için hediye olarak verilen EBA 3 GB internet paketini, Milli Eğitim Bakanlığı’nın hazırlamış olduğu eba.gov.tr üzerinde bulunan EBA uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra koronavirüsü sebebiyle okullara verilen arada öğrencilerin uzaktan eğitim alacağı sayfaya ulaşabilirsiniz. Burada yer alan videoları, Vodafone EBA 3 GB internet paketini kullanarak izleyebilir ve eğitiminize devam edebilirsiniz.

Vodafone EBA 3 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Okullara verlen ara sonucunda öğrencilerin uzaktan eğitime devam etmeleri için hazırlanan videolar, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerekli olan tüm yerlere ulaştırıldı. Artık öğrenciler EBA’ya giriş yaparak bu videoları izleyerek eğitimlerine devam edebilir. Öğrencilerin uzaktan eğitim sürecinde zorluk yaşamaması için Vodafone EBA 3 GB bedava internet kampanyası hazırlanmıştır. Bu kampanya sayesinde Vodafone aboneleri tarifelerinde bulunan internet kullanmandan derslerini internet üzerinden rahatlıkla takip edebileceklerdir. Vodafone aboneleri sisteme kayıt olmak için herhangi bir kayıt başvurusunda bulunmasına gerek bulunmuyor. Ama yine de herhangi bir sebeple hattınıza yüklenmediyse, telefonunuzun mesajlar kısmından “EBA” yazıp 5555’e mesaj olarak gönderebilirsiniz. SMS sonrasında Vodafone tarafından sizlere bilgi mesajı gelecektir.

Vodafone EBA 3 GB Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Vodafone EBA 3 GB bedava internet kampanyası, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen uzaktan eğitim kampanyası devam ettiği sürece devam edecektir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir