Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bedava Dakika Konuşma Paketleri

Turkcell Bedava Dakika Paketleri

Turkcell sizlerin günlük hayatınızda kullanmanız için, Turkcell bedava dakika paketleri, Turkcell bedava konuşma paketleri hazırlamaktadır. Sizlerin günlük hayatta yaşadığınız koşturmada görüşmelerinizde zor durumda bırakmamak için Turkcell bedava dakika paketlerini hem faturalı hat hem de faturasız yani hazır kat kullanan abonelerine sunmuş olduğu kampanyalar bulunmaktadır. Abone sayısı Türkiye’de bulunan diğer operatörlere kıyasla hayli yüksek olan Turkcell, bu tarz düzenli kampanyalar hazırlayarak hem abone sayısına yenilerini katarak hem de mevcut müşterlerinini memnuniyet düzeylerini arttırmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kampanyalar hazırlayan Turkcell, müşterlerinin meslek gruplarına yada yaşlarına bakarak onlara internet ve SMS paketleri hazırlamaktadır. Bu kampanyalar dışında Turkcell bedava dakika paketleri de hazırlayarak, müşterlerini memnun etmektedir. Eğer sizlerde bir Turkcell abonesi iseniz eğer, BİP ve Dijital Operatör uygulamalarını kullanarak bedava dakika paketlerini kazanabilirsiniz.

Turkcell tarafından hazırlanmış olan bu avantajlı kampanyalardan faydalanmanız için öncelikle bir Turkcell faturalı veya faturasız hatta sahip olmanız gerekmektedir. Turkcell hattınız bulunmuyorsa eğer, mevcut numaranızı taşıyarak veya yeni bir Turkcell hat alarak bu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Siz de Turkcell Bedava Dakika Paketleri ile birlikte tüm kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi takip edebilir ve avantajlar sayesinde kazançlı çıkarak, iletişiminizin kısıtlanmasını engellemiş olursunuz.

Turkcell Dijital Operatör ile Bedava Dakika Kazanma

Turkcell tarafıından hazırlanan uygulama olan Dijital Operatör sayesinde, Turkcell Dijital Operatör ile Bedava Dakika kazanbilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ilk şey uygulamayı en kısa sürede telefonunuza indirmek olmaklıdır. Uygulamayı indirdikten sonra sol üst kısımda bulunan üç çizgiyi tıklayarak menüye giriş yapabilir ve burada ‘’Turkcell Salla Kazan’’ uygulamasını tıklayarak, tek bir sallama hareketi ile Turkcell Bedava Dakika Paketi kazanabilirsiniz.

Turkcell Gurbet Tarifesi ile Bedava 1000 Dakika

Turkcell’in bedava dakika paketlerinden gurbetcilerde faydalanmaktadır. Turkcell Gurbet Tarifesi’ni kullanan aboneler 20 TL ve üzerinde bir TL yüklemeleri durumunda aylık olarak 1000 dakika bedava konuşma paketi ile birlikte ek olarak 1 GB BİP uygulamasında geçerli olan bedava internet kazanmaktadır. Faturasız hatlar için hazırlanan bu kampanyada verilen bu 1000 dakikalık bedava konuşma paketi, yurt içi görüşmelerinde geçerlidir. Kampanyadan kazanmış olacağınız internet kullanmak için telefonunuza BİP uygulamasını indirebilirsiniz.

Turkcell ile Her Yöne Bedava Dakika

Turkcell müşterilerine, Turkcell her yöne dakika kazanma fırsatı sunmaktadır. Bu kampanyadan faydalanmak için öncelikle Turkcell BİP Messenger uygulamasını biran önce telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Turkcell özellikle özel günleri unutmadığı için bugünlerde BİP kullanıcılarına özel bedava dakika paketleri hediye ederek, sevdiklerinizle dilediğinizce konuşmanızı sağlamaktadır. Bunun dışında BİP ile 100 dakika bedava konuşma paketi veren Turkcell, BİP Messanger uygulaması üzerinden bedava dakikalara ilave olarak bedava internet paketi de vermektedir.

Turkcell’lilerle Hafta Sonu Bedava Konuşma

Turkcell’lilerle Hafta Sonu Bedava Konuşma fırsatı sunmaktadır.

Turkcell bireysel Hazır Kart kullanıcıları 35 TL ya da daha üzeri yükleme yaptıklarında 30 gün boyunca hiçbir ek ücret ödemeden her Cumartesi ve Pazar günü Turkcell’lilerle sınırsız bir şekilde konuşabilecekler. Kampanya kapsamında yapılan konuşmalar ücretlendirilmeyecektir.  Kampanyaya katılım koşullarını sağladığınız taktirde otomatik olarak kampanyaya katılmış olacaksınız. 35 TL yükleme işlemi gerçekleştikten sonra Turkcell tarafından size iletilecek bilgilendirme kısa mesajı ile beraber hafta sonları Turkcell’liler bedava bir şekilde konuşabilirsiniz. Paket kapsamında kullanmadığınız dakikalar bir sonraki aya devretmeyecektir.

Turkcell hazır kart müşterilerini de asla unutmuyor ve onlara özel hazırladığı kampanya sayesinde hafta sonu kullanıcılarının Turkcell’lilerle bedava konuşma yapmasını sağlıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir