Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell 15 Temmuz Hediyesi Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell 15 Temmuz Hediye Kampanyası

15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan hain darbe saldırısı sonucu yaşanmış olaylar sonucunda millet olarak nasıl güçlü olduğumuzu ispat ettiğimiz o günü hem unutmamak hem de teşekkür mahiyetinde Turkcell tarafından her yıl abonelerine hediyeler sunulmaktadır. Bu yıl içinde Turkcell 15 Temmuz hediyesi olarak abonelerine aynı o gece olduğu gibi bedava internet dağıtan Turkcell’in sunduğu kampanya detaylarını sizler için paylaşıyoruz. 15 Temmuz Demokrasi ve Özgürlükler Günü sebebi ile Turkcell, abonelerine çok özel bedava internet paketi ile birlikte çeşitli hediyeler sunuyor.

Turkcell 15 Temmuz Hediye Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Turkcell tarafından 15 Temmuz anısına düzenlenen hediye kampanyası kapsamında tüm Turkcell kullanıcılarına bedava internet kullanım hakkı tanımaktadır. Bu sayede Turkcell tarafından belirlenen Wi-fi noktalarında aboneler internete ücretsiz olarak girerek, gün boyu bedava internet ile internetin keyfine varabilecek ve sevdikleri ile de rahatlıkla iletişim kurabilecektir. Turkcell 15 Temmuz hediyeleri bu sene de oldukça göz alıcı duruyor. Turkcell abonelerine her yöne 500 dakika konuşma ve 1 GB bedava internet hediye ediyor. Turkcell 15 Temmuz bedava internet ve 500 dakika konuşma paketini kullanmak için ise herhangi bir süre sınırı bulunmuyor.

Turkcell 15 Temmuz Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell 15 Temmuz kampanyası olarak verilen hediye kapsamında internete sınırsızca girmek için Turkcell tarafından 24 saat süre verilmektedir. Hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarının faydalanabileceği kampanya için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Turkcell 15 Temmuz bedava internet paketi, Turkcell tarafından düzenlenen bir kampanya olup, operatör tarafından sadece aboneleri için düzenlenmiş bir kampanyadır. Katılım için herhangi bir işlem yapılmasına gerek bulunmamaktadır.

Turkcell 15 Temmuz hediyeleri bunlarla sınırlı kalmıyor. Ayrıca tüm abonelerine BİP uygulaması ile gerçekleştireceğiniz konuşmalarda ise 1000 dakika bedava konuşma paketi veriyor. Tüm bu hediyelerinizi yarın yani 15 Temmuz sabahı saat 09:00’dan itibaren kullanabileceksiniz.

Turkcell 15 Temmuz Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell 15 Temmuz bedava internet hediyesi ile ilgili bilgiyi yukarıda verdik. 1 GB bedava internet paketinden tüm Turkcell aboneleri yararlanabilecek. Ancak buna ilaveten Turkcell uygulamalarından da bedava internet kazanmanız mümkün. Yukarıda yer alan Turkcell Bedava İnternet 2019 kategorisine giriş yaparak, Turkcell 15 Temmuz bedava internet paketlerinin yanı sıra kazanabileceğiniz onlarca GB’lık bedava internet paketleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken diğer konularımıza göz atmak ve size detaylı bir şekilde anlattığımız katılma şartlarını yerine getirmek. Katılma şartı derken sakın gözünüz korkmasın. Maksimum 1 dakikanızı alacak bu şartları yerine getiren herkes Turkcell bedava internet paketi kazanabilir.

Turkcell, 15 Temmuz’u anmak için Turkcell 15 Temmuz hediyesi olarak tüm abonelerine bedava internet paketi sunarken, vatan için o gece şehit düşmüş vatandaşlarımızın aileleri de unutmayarak destek vermeyi amaçlamaktadır. Bunun için dayanışma kampanyasına tüm Turkcell aboneleri maddi destekte bulunarak katılarak, şehit ailelerine de teşekkür etme fırsatını yakalayabilmektedir. Turkcell 15 Temmuz dayanışma kampanyası adı altında düzenlenen kampanyaya katılım ücreti 5 TL olarak belirlenmiş olup, katılmak isteyen aboneler 1507’ye boş bir SMS atarak kampanyaya katılabilmektedir. Toplanacak olan yardımlar sonucunda şehit ailelerinin ihtiyaçları karşılanacak ve 5 TL faturalı hat kullanıcılarının faturalarına yansıtılırken, faturasız hat kullanıcılarının TL bakiyelerinden düşürülecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir