Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Bedava Konuşma Paketleri 2019

2019 Vodafone Bedava Konuşma Paketleri

Vodafone bedava konuşma paketleri 2019 yılında tüm Türkiye genelinde uygulamaya konuldu. Vodafone bedava konuşma paketleri, bedava internet paketleri ile her yıl olduğu gibi 2019 yılında da müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Daha öncesinde 2016,2017 ve 2018 yılların da birçok kez düzenlenen kampanyalarla müşterilerini hem internet hem de konuşmaya doyurdu diyebiliriz. Vodafone genelde düzenlediği kampanyalarını müşterilerinin talepleri doğrultusunda gerçekleştiriyor. Vodafone hem eski müşterilerine hem de yeni müşterilerine ekstra olarak kampanyalar düzenleyerek eski ve yeni müşterilerini memnun etmektedir.

Vodafone genç ve ileri yaşta olan herkese hitap eden kampanyalar kurgulamaktadır. Öyle ki konuşmayı çok fazla seven müşterileri için Vodafone bedava internet konuşma paketleri düzenleyerek, müşterilerinin konuşma süresi konusunda sorun yaşamamalarını sağlıyor. Sizde eğer bir Vodafone müşteriyseniz veya Vodafone müşterisi olmak istiyorsanız, her yöne ücretsiz olarak verilen konuşma kazanarak dilediğiniz kadar konuşabilirsiniz. İster faturalı hat ister faturasız hat kullanın yapılan kampanyalar hepsini kapsamaktadır.

Vodafone kampanyaları sürekli güncellemektedir. Bu güncel kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi takip etmenizi öneriyoruz.

Vodafone Harca Kazan Bedava Konuşma Paketi

Vodafone tarafından hazırlanan “Vodafone Harca Kazan” kampanyası 2019 yılı içerisinde başladı. Vodafone bedava konuşma paketleri 2019 yılından itibaren katılmak için SMS ile kampanyaya kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır. Telefonunuzun mesajlar kısmından “BANABEVAR” yazıp 4545’e göndermeniz yeterli olacaktır. Bu mesajı gönderdikten sonra size gelecek olan mesajta kaç TL harcamanız sonunda ne kadarlık bir bedava konuşma paketi kazanacağınızı görebilirsiniz. Örneğin 30 TL harcamanız durumunda her yöne 100 dakika konuşma paketi kazanabilirsiniz.

’Vodafone Harca Kazan’’ kampanyasına katılmak için gönderilecek tüm mesajlar ücretsiz olmakla birlikte sadece bedava konuşma paketleri değil bedava internet ya da SMS de de kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Vodafone Freezone Bedava Konuşma Paketi

Eğer sizde bir Vodafone Freezone kullanıcısıysanız eğer öncelikle 25 yaş altında olmanız gerekli. ‘’Vodafone Freezone’’ ile Vodafone bedava konuşma paketleri kazanmak adına ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını telefonunuza indirip bu uygulama üzerinden ‘’Bana Özel’’ kısmına giriş yaparak 6 ay süre ile geçerli olan 250 dakika konuşma paketinizi ücretsiz olarak kazanabilirsiniz.

Vodafone 100 Dakika Bedava Konuşma Paketi

Vodafone her yıl olduğu gibi 2019 yılında da kullanıcıları için kampanyalarına devam etmektedir. 100 dakika Vodefone’lularla konuşabileceğiniz 2019 Vodafone bedava konuşma paketi kazanabilirsiniz. Bunun için mesaj bölümüne ‘’EVET’’yazdıktan sonra 3785’e mesaj gönderdiğiniz zaman bedava dakikalarınız hattınıza yüklenir ve Vodafone’lularla rahatça konuşabilirsiniz. Bu paket sadece Vodafone içinde geçerlidir. Her yöne hediye dakika değildir. Bu konuya dikkat etmenizi öneririz.

Vodafone 542 Dakika Bedava Konuşma Paketi

Eğer sitemizde bulunan bu sayfaya giriş yaptıysanız sizde Vodafone bedava konuşma paketi arıyorsunuz demektir. Tam olarak doğru yerde olduğunuzu söylebiliriz. Sizi konuşmaya doyuracak bir kampanyadan bahsedeceğiz hemen telefonunuzun mesaj bölümüne ‘’542DK’’ yazarak 7000’e mesaj olarak gönderiniz. Bu mesaj sonrasında 542 dakika konuşma paketiniz hattınıza yüklenir ve sevdiklerinizle rahatça konuşabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Bedava Konuşma Paketi

‘’Vodafone Yükle Kazan’’ kampanyası kapsamında hattınıza yükleme yaparak Vodafone bedava konuşma paketleri kazanabilirsiniz. Üstelik kampanyaya katılmak da çok kolay! Tek yapmanız gereken ‘’DAKIKA’’ yazarak 4455’e SMS olarak gönderim yapmalısınız. Mesajınız iletildikten sonra bilgilendirme mesajı gelecek ve hattınıza ne kadar Vodafone bedava konuşma paketleri yükleneceği bilgisi verilecektir. Ondan sonra sevdiklerinizi dilediğinizce arayabilirsiniz.

Vodafone 1000 Bedava Konuşma Paketi

Vodafone düzenlediği kampanyalarla kullanıcıları için bol keseden konuşma paketleri hediye olarak sunarken, bedava olarak sunduğu SMS ve internet paketleri ile de dikkat çekmektedir.

Siz de eğer sevdiklerinizle konuşmayı çok seviyorsanız ‘’Vodafone 1000 Dakika’’ kampanyasına dahil olarak 2019 Vodafone bedava konuşma paketleri sayesinde özgürce konuşabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için ‘’EVET’’ yazdıktan sonra 4000’e ücretsiz olarak mesaj gönderin ve gelecek bilgilendirme mesajı ile birlikte bedava dakikalarınızı ne zaman kullanabileceğinizi öğrenin. Haftalık olarak yüklenen ‘’Vodafone 1000 Dakika’’ ile sevdiklerinizi unutmadığınızı arayarak gösterin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir