Vodafone Bedava İnternet 2020

EBA 6 GB Bedava İnternet Vodafone

EBA 6 GB Bedava İnternet Vodafone Kampanyası

Koronavirüs salgını ülkemize geldikten sonra çeşitli önlemler alınmaya başlandı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından eğitime kısa bir süre ara verilerek, eğitime EBA üzerinden devam edileceği bilgisi verildi. Uzaktan eğitim olacağı bilgisi ile birlikte tüm operatörler abonelerine, EBA için kullanılacan internetler hediye etmeye başladı. Bu kapsamda Vodafone müşterilerinin internette sorun yaşamaması adına, EBA 6 GB bedava internet vodafone tarafından hediye edilmektedir.

Vodafone EBA 6 GB Ücretsiz İnternet Nedir?

Birçok kişi EBA uygulamasını koronavirüs’ün yayılması ile birlikte duymaya başladı. Vodafone EBA 6 GB ücretsiz internet kampanyası, sosyal eğitim platformu olarak hizmet veren EBA üzerinden verilecek olan uzaktan eğitim için hem faturalı hem de faturasız abonelerine vermiş olduğu ücretsiz internet paketidir.

Vodafone EBA 6 GB Ücretsiz İnternet Nasıl Alınır?

Birçok Vodafone abonesi ücretsiz olarak verilen EBA 6 GB internet paketini nasıl alabilecekleri ile ilgili olarak bilgi sahibi değil. Bildiğiniz gibi EBA üzerinden yapılacak olan uzaktan eğitim 23 Mart 2020 Pazartesi günü itibariyle başlanacak. Vodafone EBA 6 GB ücretsiz internet paketini, bireysel ve kurumsal tüm abonelerinin hatlarına otomatik olarak yükleyeceği için sizlerin herhangi bir işlem yapmasına gerek bulunmamaktadır.

Vodafone EBA Ücretsiz İnternet Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Vodafone ve Milli Eğitim Bakanlı arasında yapılmış olan protokole göre, Vodafone EBA 6 GB ücretsiz internet paketleri abonelerin hatlarına otomatik olarak tanımlanacaktır. Verilen bu hediye internetler uzaktan eğitim devam ettiği sürece devam edecektir. Ayrıca başlangıç olarak 3 GB olarak belirlenmiş olan bedava internet paketi uzaktan eğitimin verimi açısından 6 GB Vodofone EBA internet paketi olarak yükseltilmiştir. Eğitim boyunca başta öğrenciler olmak üzere veliler ve öğretmenler tarafından da kullanılabilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir