Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell EBA 3 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Korona Virüs EBA 3 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türkiye’de koronavirüs nedeniyle alınan tedbirlerden birisi olan eğitime ara verilmesine destekçi olan Turkcell, bu konu ile ilgili olarak yapılacak olan uzaktan eğitimde kullanılmak üzere, “Turkcell Koronavirüs EBA 3 GB Bedava İnternet Kampanyası” düzenleyerek abonelerinin bu süreçte internette sorun yaşamamalarına destek vermektedir.

Turkcell EBA 3 GB Bedava İnternet Nedir?

Türkiye’ye sıçrayan ulusal salgın için Turkcell koronavirüs EBA 3 GB bedava internet vermektedir. Koronavirüs nedeniyle tatil edilen okullarda, eğitimin aksamaması için uzaktan eğitim sisteminde kullanılmak için EBA’da yer alan videoları izlemek için hazırlanan internet paketi vermektedir. Kısacası bu kampanya EBA için kullanılmak üzere verilen ve eğitimin aksamamasını destekler bir pakettir.

Turkcell EBA 3 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell EBA 3 GB İnternet

Turkcell EBA 3 GB bedava internet, okullara ara verilmesi nedeniyle planlanan uzaktan eğitim sistemi için öğrencilerin eğitim hayatlarından geri kalmamaları için EBA uygulamasında kullanılmak üzere verilmektedir. Turkcell EBA 3 GB bedava internet kampanyasından faydalanmak için öncelikle telefonunuzda BİP uygulaması yüklü olmalıdır. BİP uygulamasına giriş yaparak “KEŞFET” bölümüne giriş yaparaj içeride bulunan “EBA Kanalını Takip İçin Mesaj Gönder” butonuna tuşlamanız gerekmektedir. Buraya tıkladıktan sonra karşınıza bir sayfa çıkacak bu sayfadan “Hemen Başvur” butonunu tıkladıktan sonra Turkcell koronavirüs EBA 3 GB bedava internet kampanyasına katılım sağlayabilirsiniz.

Turkcell EBA 3 GB Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Turkcell koronavirüs EBA 3 GB bedava internet kampanyasının ne zaman sona ereceği ile ilgili olarak net bir bilgi bulunmamaktadır. Virüs hızlı bir şekilde yayıldığı için büyük ihtimalle eğitim uzun bir süre tatil edilecek. Fakat şuan için planlanan en az 1 hafta süreyle uzaktan eğitim verilecektir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir