Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell BİP Bedava İnternet Kazanma

Turkcell BİP Bedava İnternet

Turkcell tarafından müşteriler için sunulan BİP uygulaması ile konuşma ve mesajlaşma yapabilirsiniz. Bununla birlikte Turkcell BİP bedava internet kazanma fırsatı sunuyor. Faturalı veya Faturasız hat kullanmanız önemli değil, yapmanız gereken tek şey telefonunuz üzerinden Google Play veya App Store’dan “Turkcell BİP” uygulamasını indirerek bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell BİP Haftalık 2 GB Bedava İnternet

Uygulamayı kullananlar arasında, kullanım yoğunluğunuza göre “BİP Yıldızları” belirlenmektedir. BİP uygulaması üzerinden mesaj içeriğinde tanımlanmış olan özel hedefler her ay içerisin de müşterileri tarafından tamamlandığı an size kullanabileceğiniz haftalık 2 GB bedava internet verilmektedir.

Kampanya şuan devam etmektedir. Kampanya bitiş tarihi Turkcell sitesi üzerinde 01 Nisan 2020 tarihi olarak belirtilmiştir. BİP üzerinden bilgilendirme mesajı ‘’BİP Yıldızları’’ için gönderilir ve aylık 1.000 ya da 3.000 mesaj hedefine ulaşmaları istenir ve hedefi tutturmaları halinde 2 GB internet paketi hattınıza otomatik olarak yüklenmektedir.

Turkcell BİP uygulaması üzerinden kişi veya herhangi bir gruba atmış olduğunuz mesajlar, konum paylaşımı, iletişim bilgisi paylaşımı, caps veya sticker gönderimi, fotoğraf ya da video gönderme, sesli mesaj gönderme Turkcell BİP bedava internet kampanya dahilinde değerlendirilmektedir. BİP Web üzerinden atılan mesaj ya da titreşim mesajları kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir.

Turkcell BİP İle “Kim 1 GB İster?’’ Bedava İnternet

Turkcell BİP uygulamasını hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları için düzenlenmiş olan “Kim 1 GB İster?” ücretsiz ve Turkcell BİP bedava internet sunan bir bilgi yarışmasıdır. Uygulama üzerinde üç soruluk 5 aşamadan oluşan yarışma toplam da 15 sorudan oluşmaktadır. Bu sorulara vermis olduğunuz hediyeyi istediğiniz zaman alarak, yarışmadan ayrılabilir veya 15 soruyu da doğru olarak cevaplandırarak büyük ödül olan ‘’1 GB ‘’ internet ödülünü kazanabilmektesiniz. Bunun için ‘’BİP’’ uygulaması üzerinden ‘’Keşfet’’ bölümünden ‘’Kim 1 GB İster?’’ kanalını takip etmeniz yeterlidir.

Bedava İnternet Kampanyaları İsteyenler, Bu Kampanya Sizin Aradığınız Kampanya Olabilir!  Turkcell İnternet Hediye Etme ( Gönderme )

Turkcell BİP bedava internet kazanmak için yarışmaya başladığınız zaman ‘’Karar Anları’’ sizin için baraj özelliği taşımamakta, ayrıca her soruyu cevaplandırmak için 20 sn gibi bir süreniz bulunmaktadır. Olur da 20 sn içinde doğru cevabı veremezseniz veya süre dolmadan cevap hakkınızı kullanamazsanız o gün ki ödül hakkınızı kaybedediyorsunuz. Yarışmaya devam etmek için ertesi günü beklemek durumundasınız.

Yapacağınız yarışmadan elenir veya ödül alırsanız, yeni yarışmayı beklemeden bilgi yarışmasına katılarak Turkcell BİP bedava internet kazanmak için, ‘’HEMEN’’ yazarak istenilen ücreti ödeyerek; kanal üzerinden gönderilen onay işlemini de onaylayarak, yarışmaya baştan başlayabilirsiniz. Yarışmaya katılım ücretleri faturalı hatlarda faturaya yansımakta, faturasız hatlar için ise en yakın zamanda yükleyeceğiniz TL’den düşecektir.

Turkcell BİP üzerindeki bu yarşmaya katılarak bedava internet kazanma ücretleri;

  • Ödül kazandıktan sonra beklemek istemeyen ve yarışmaya katılacak olan kullanıcılar, 1,50 TL ödeyip 50 MB hediye alarak yarışmaya katılabilirler.
  • İkinci aşamada elenen kullanıcılar 2,50 TL ödenerek 100 MB hediye alınarak, yarışmaya devam edilebilir.
  • Üçüncü aşamada elenenler, 3,50 TL ödeyerek 250 MB hediye kazanarak devam edebilir.
  • Dördüncü aşamada elenen 4,50 TL ödeyip, 500 MB Turkcell BİP bedava internet hediye kazanarak kaldıkları yerden devam edebilirler.
  • Beşinci aşamada elenenler ise, 5,50 TL ödeyerek 1 GB hediye internet kazanarak, devam edebilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir