Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Mobil Bedava İnternet Paketi Yapma

Turkcell Bedava İnternet Paketi Yapma

Mobil operatörler arasında en fazla müşteriye sahip olan Turkcell, müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli hizmet ile birlikte zirvede olmayan devam ediyor. Bu yazımızda sizlere Turkcell bedava internet paketi yapma konusunda yardımcı olmaya çalışacağız. Bu sayede ödediğiniz yüksek faturaya deyecek bir internete sahip olabileceksiniz.

Aşağıda sıralamış olduğumuz kampanyalar 2019 yılında var olan kampanyalar olmakla birlikte, aynı zamanda 2020 yılında da Turkcell bedava internet kampanyaları arasında yer almaktadır. Turkcell bedava internet paketi yapma kampanyalarına yönelik dikkat etmeniz gereken ise, daha önceden kampanyaya dahil olmuşsanız; yeniden katılmanıza Turkcell izin vermeyecektir.

“Turkcell Hesabım Uygulaması” ile Salla Kazan Bedava İnternet Paketi

Sizlere daha öncesinde “Turkcell Hesabım” uygulaması sayesinde kullanıcılara sunulmakta olan her türlü işlemin nasıl yapılacağı hakkında bilgi vermiştik. Ayrıca “Dijital Operatör” uygulaması sayesinde Turkcell bedava internet paketi yapmanıza olanak sağlamaktadır. “Dijital Operatör” uygulaması üzerinden ulaşacağınız “Salla Kazan” kampanyasına katılım sağlayan kullanıcılar telefonlarını sallayarak her hafta Turkcell tarafından hediye internete sahip olmaktadır.

Turkcell “Yaani Arama Motoru” Uygulaması ile Bedava İnternet Paketi

Yine Turkcell’in size sağlamış olduğu ve Android, İOS işletim sistemlerine sahip olan cep telefonunuz üzerinden rahatlıkla kullanabileceğiniz “Yaani Arama Motoru” jhem kullanıcıların bilgi sahibi olmasını sağlıyor hem de kullanıcılarına Turkcell bedava internet paketi yapma konusunda yardımcı olmaktadır.

Turkcell tarafından hazırlanan “Yaani arama Motoru” telefonunuzda bulunuyorsa eğer, en az 10 gün süre ile düzenli kullanım sağlayıp 20 arama yapmanız durumunda sizlere hediye 1GB internet Turkcell tarafından verilmektedir.

Turkcell GNÇ Uygulaması ile Bedava İnternet Paketi

Turkcell Operatörü kullanıcılarına bedava internet paketi yapma konusunda oldukça çömert davranmaktadır. Bu çömertliğini gençlere özgü olan GNÇ uygulaması ile bir kez daha göstermektedir. Turkcell’in genç kullanıcılarına özel olarak geliştirmiş olduğu uygulamayı sizlerde telefonunuza indirerek “ÇATLAT” bölümüne giriş yaparak hediye internet kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bedava internet kullanmak için istediğiniz 2 günü belirleyerek, o günlerde hediye internetinizi kullanmaktır.

Turkcell BİP Uygulaması ile Bedava İnternet Paketi

Turkcell’in bir başka uygulaması olan BİP üzerinden, Turkcell bedava internet paketi sahibi olabilirsiniz. Bunun için öncelikle telefonunuzda BİP uygulamasının olması gerekmektedir. BİP uygulaması sayesinde mesajlaşan veya konuşan tüm herkes bedava internet kazanabiliyor. Ayrıca BİP uygulamasına arkadaşlarınızı davet ederseniz eğer ekstra bedava internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

“BİP” uygulamasını kullanarak Turkcell bedava internet paketi yapabildiğiniz gibi aynı zaman da “Turkcell Süpriz Nokta” kampanyası ile de kullanıcılar bedava internet kazanabilmektedirler.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması Bedava İnternet Paketi

Bu kampanyadan haftalık sadece 5 TL karşılığında faydalanabilmektesiniz. “Turkcell Toplantıdayım” uygulamasıda diğer uygulamalar gibi Turkcell bedava internet paketi yapma yöntemlerinden sadece bir tanesi. ‘’Turkcell Toplantıdayım’’ uygulamasını telefonunuza indirerek hem sevdiklerinizi bilgilendirebilirsiniz hem de 1 GB internet hediye internet kazanabilirsiniz

Trabzonsporlulara Özel Her Gole Bedava İnternet Paketi

Turkcell süper lig takımlarının taraftarlarınıda unutmuyor. Son olarak Trabzonspor taraflarına özel Turkcell bedava internet paketine ulaşabilecekleri 61 Cell ile taraftarlara bedava internet kazandırmaktadır. Tukcell Goller Cepte aboneliği ücretsiz olmakla birlikte abone olmak için ‘’61CELL Gol TS’’ yazarak 2200’a mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı ile Bedava İnternet Paketi

Artık herkes faturalarını bankalar üzerinden otomatik ödeme talimatı vererek fatura takip etmekten kurtuluyor. Turkcell bedava internet paketine ulaşmanında bir diğer yolu faturanıza otomatik ödeme talimatı vermek olacaktır. Bu sayede hem zaman konusunda tasarruf sağlamış oluyorsunuz hem de bedava internet kazanmaktasınız. Otomatik talimat vermeniz üzerine ilk fatura ödemenizin yapılması sonucu herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan 2 GB bedava internetiniz otomatik olarak yüklenir.

Turkcell Platinum ile Bedava İnternet Paketi

Turkcell bedava internet paketi yapma ile ilgili kampanyalar sürekli yenilenirken, Turkcell Platium müşterilerinin doğum günlerine özel bedava internet imkanı da devam etmektedir. Doğum günlerine özel Turkcell Platinum kullanıcılarına 24 saat geçerli olmak üzere 1 GB bedava internet otomatik olarak hatlarına yüklenmektedir.

Turkcell 2 Dk Bekleyen için Hediye İnternet Paketi

Turkcell bedava internet paketi yapma özelliği içerisinde olan ve kullanıcılar tarafından çok da bilinmeyen bir diğer yöntem ise, Turkcell Müşteri Hizmetleri ile yapılan görüşmelerin 2 dakikadan fazla sürmesi sonucunda hediye internet kazanma şansıdır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir