Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Benzersiz Tarifeleri Faturasız

Türk Telekom Benzersiz Tarifeleri Faturasız

Türk Telekom Faturasız Benzersiz tarifeler hem mevcut müşteriler için geçerli olan bir kampanyadır. Bu nedenle yeni hat aktivsasyonu veya numara taşıma ile Türk Telekom’a yeni geçiş yapmış olan müşterilere sunulmamaktadır. Bu yazımızda Türk Telekom Benzersiz Tarifeleri hakkında sizlere merak ettiğiniz herşeyi aktararak, yazımızın sonunda dilediğiniz Benzersiz Tarifeyi seçerek internetin keyfini sürebilirsiniz.

Türk Telekom Benzersiz Tarifelerin İsimleri Nedir?

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Tarifeleri isimlerine yazımızın sonunda ulaşabilirsiniz. Türk Telekom Benzersiz tarifeleri içerik olarak her yöne 750 dakika, 1000 SMS içerikleri sabit olmakla birlikte, dilediğiniz internet limiti barındıran seçeneklerle 4 farklı tarifeden dilediğinizi seçebilirsiniz. Tarifenin sadece internet limitlerinde değişiklik olmaktadır. Dakika ve SMS limitleri her birinde aynıdır. Sizler için Türk Telekom tarafından hazırlanmış olan Benzersiz tarifeler aşağıdaki gibidir.

 • Benzersiz 2 GB Tarifesi
 • Benzersiz 4 GB Tarifesi
 • Benzersiz 6 GB Tarifesi
 • Benzersiz 10 GB Tarifesi

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Tarifeleri Nasıl Yapılıyor?

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Tarifelerine kayıt olmak gerçekten çok kolay bir işlemdir. Sadece Türk Telekom’un tarife çıkartırken ki mantığını çözmek yeterli olacaktır. Tarifelere katılım SMS ile kayıt olunmaktadır. Abone olarak siz hangi tarifeye geçmek istiyorsanız, o tarifenin karşılığındaki SMS yazarak 5555’e göndermeniz durumunda seçmiş olduğunuz tarifeye geçebiliyorsunuz.

 • Benzersiz 2 GB Paketine geçmek için BENZERSIZ 2GB yazıp 5555’e SMS gönderin, Benzersiz 2 GB Paketi’niz cebinize gelsin! ( 750 Dakika 1000 SMS 2 GB )
 • Benzersiz 4 GB Paketine geçmek için BENZERSIZ 4GB yazıp 5555’e SMS gönderin, Benzersiz 4 GB Paketi’niz cebinize gelsin! ( 750 Dakika 1000 SMS 4 GB )
 • Benzersiz 6 GB Paketine geçmek için BENZERSIZ 6GB yazıp 5555’e SMS gönderin, Benzersiz 6GB Paketi’niz cebinize gelsin! ( 750 Dakika 1000 SMS 6 GB )
 • Benzersiz 10 GB Paketine geçmek için BENZERSIZ 10GB yazıp 5555’e SMS gönderin, Benzersiz 10 GB Paketi’niz cebinize gelsin! ( 750 Dakika 1000 SMS 10 GB )

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Tarife Ücretleri

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Tarifeleri için Türk Telekom tarafından belirlenmiş olan rakamlar aşağıdaki gibidir.

 • Benzersiz 2 GB Tarife fiyatı 32 TL,
 • Benzersiz 4 GB Tarife fiyatı 38 TL,
 • Benzersiz 6 GB Tarife fiyatı 46 TL,
 • Benzersiz 10 GB Tarife fiyatı 60 TL olarak mevcut müşterilere sunulmuştur.

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Tarifeleri Nasıl İptal Edilir?

Türk Telekom Benzersiz Tarifeleri’ne kayıt olan müşteriler daha sonrasında Benzersiz tarifeleri isterlerse iptal edebilmektedirler. Tarifeye, pakete kayıt olurken gönderdiğiniz SMS’in başına iptal ekleyerek gönderek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için öncelikle Benzersiz paketlerden birisine geçmiş olmanız gerekiyor. Tarifeyi iptal etmeniz durumunda sizlere ücretsiz olarak verilmiş olan kampanyalar silinmeyecek olup, kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacak şekilde kullanıma açık olacaktır.

 • Benzersiz 2 GB tarifesini iptal etmek için ‘’IPTAL BENZERSIZ 2GB’’ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Benzersiz 4 GB tarifesini iptal etmek için ‘’IPTAL BENZERSIZ 4GB’’ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Benzersiz 6 GB tarifesini iptal etmek için ‘’IPTAL BENZERSIZ 6GB’’ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Benzersiz 10 GB tarifesini iptal etmek için ‘’IPTAL BENZERSIZ 10GB’’ yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Tarifeleri Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Tarifeleri, Türk Telekom tarafından belirlenmiş olan herhangi bir tarih bulunmamaktadır. Tarifeye yeni geçiş yapılamamakta. 23.10.2018 tarihinden önce numara taşıyan veya yeni hat almış olan müşteriler için geçerlidir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir