Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Hesabım Hediye İnternet

Turkcell Hesabım Hediye İnternet

Turkcell müşterilerine çok fazla önem vermektedir. Bu kampansamda müşterilerinin dikkatini çekecek özellikleri her zaman önce çıkarmaktadır. Bu kampanyalar arasında Turkcell hesabım hediye internet hizmeti yer almaktadır. Turkcell hesabım hizmeti ile internet paketlerine ulaşabilir ve mevcut olan internet paketinizin limitini arttırıp, bolca internet keyfi yaşayabilirsiniz.
Turkcell tarafından hazırlanan ‘’Turkcell Hesabım’’ uygulamasının asıl amacı, hattınız ile ilgili kullanım detaylarını görebilmeniz ve buna göre gerekli yapılandırmayı sağlamanız, kısa süre içerisinde faturanızı ödeyebilmeniz ve paket satın alma gibi işlemleriniz gerçekleştirebilmenizdir. Aynı zamanda biten konuma, SMS ya da internet paketlerinize ek paketler satın alabiliyor ve bu sırada ihtiyacınız olan hizmeti alırken de Turkcell Hesabım hediye internet kazanabiliyorsunuz.

Turkcell Hesabım Uygulamasını Nasıl İndirilir?

Sizde Turkcell bir hat kullanıyorsanız eğer, Turkcell hesabım uygulamasını Android cihazlar için Google Play, Apple cihazlar için Apple store üzerinden direk olarak indirerek hattınız ile alakalı olarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Telefonunuza uygulamayı indirdikten sonra Turkcell Hesabım hediye internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Turkcell Hesabım uygulaması içerisinde yer alan ‘’Salla Kazan’’ kampanyası 19 Mayıs 2017 tarihinde başlamış olup, hale düzenli olarak devam etmektedir.

Turkcell Hesabım Hediye İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell hesabım hediye internet kampanyasından sizlerde faydalanmak için Turkcell’e ait bireysel veya kurumsal bir hat sahibi olmanız gerekiyor. Bu kampanyadan hem faturalı hem de faturasız hat kullananlar faydalanmaktadır. Eğer siz 4.5G sim karta sahipseniz “Sall Kazan” kampanyasına katıldıktan sonra Turkcell hesabım hediye internet uygulaması ile hediyenize ulaşabilirsiniz. Kullanıcı olarak 4.5G abonesi olup olmadığınızı ya da cihazınızın 4.5G için uyumlu oluğ olmadığını bilmiyorsanız öğrenmek için telefonunuzun mesaj bölümüne ‘’4.5G’’ yazarak 2200’ a mesaj olarak gönderebilirsiniz. 4.5G abonesi değilseniz sim kartınızı ücretsiz olarak Turkcell bayilerinden alabilir ya da 4.5G uyumlu cihazlarınızı size özel kampanyalarla Turkcell’den satın alarak Turkcell Hesabım hediye internet kampanyasından faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Turkcell Hesabım Hediye İnternet Paketleri Nasıl Alınır?

Turkcell hesabım üzerinden “Salla Kazan” kampanyasına giriş yaparak telefonunuz bir kez sallamanız yeterli olacaktır. Bu sallama sonucunda 1GB, 2GB, 4GB, 10GB internet kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz. Hediye almak için her hakkınız Cuma günü sabah saat: 09.00 itibarıyla yenilerek, Perşembe günü gece saat: 23.50’ ye kadar geçerli olur.
Eğer Turkcell hesabım hediye internet kampanyasından sizde internet kazandıysanız; hattınıza anında hediye internet paketi yüklenir ve bilgilendirme mesajı hemen telefonunuza gelir. Mesaj geldikten sonra internet paketinizi kullanabilirsiniz. Hediye paketleri ise kullanıcının kullanım sürelerine göre belirlenmekte olup, Turkcell abonesinin yaşı, Turkcell’i kullanım süresi, ödeme tipi detaylar dikkate alınarak ek hediyeler de sunulmaktadır.


Eğer cihazınız ve sim kartınız 4.5G uyumlu ise faturasız (hazır kart) kullanıcıları, 30 TL ve üzeri TL yüklemeleri sonucunda Turkcell hesabım üzerinden hediye internet kazanmak için “Salla Kazan” uygulamasında 7 gün geçerli olan ek sallama hakkı kazanmaktadır. Bu sayede hediye kazançlarınız artaracaktır.Böylelikle haftada 2 kez Salla Kazan kampanyasına dahil olma hakkı kazanılır. Yalnız kazanılan 2 hak sadece 1 gün içinde bir kez olmak üzere 2 güne dağıtılarak kullanılabilir. Kampanya 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerli olmakla beraber, bu tarihe kadar bol bol hediyeler kazanılabilir.


Turkcell Hesabım hediye internet kazanmak için ayrıca Turkcell, abonelerinin doğum günlerini de unutmaz ve doğum günlerine özel ‘’Salla Kazan’’ kampanyasına katılma hakkı kazanır. Doğum günü sahibi kendine özel hazırlanmış videosunu Dijital Operatör üzerinden izledikten sonra, ‘’Salla Kazan’’ kampanyasına katılarak, doğum gününe özel hediyeler kazanabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir