Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell 1 GB İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell 1 GB İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell 1 GB İnternet hediyesi ile ilgili olarak şuan Türkiye’de en çok kullanıcıya sahip Turkcell, hediye internet kampanyası ile sizlere mevcut internetlerinizin dışında size internet hediye ediyor.

Dergilik ile Turkcell 1GB İnternet Hediye

Turkcell’in mevcut uygulamalarından birisi olan Dergilik uygulamasını Android cihazlar için Google Play Store, Apple cihazlar için App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. İndirme işleminden sonra kurulumu gerçekleştirip sizlerde Turkcell haftalık 1GB internet kampanyasından faydalabilirsiniz. Turkcell Dergilik uygulaması ile haftalık hediye internet kampanyası 31 Ocak 2020 tarihine kadar geçerlidir.

GS Destek Turkcell 1 GB İnternet Hediye Kampanyası

GS Destek Turkcell 1 GB İnternet kampanyası 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. Sarı Paket, Şampiyon Paket ya da Kırmızı Paket aboneleri kampanyadan faydalanabilmektedir. Bu paket aboneleri Turkcell 1 GB internet hediye kazanabilirler. Galatasaray maç kazandığı sürece günlük 1 GB internet kullanım hakkınız otomatik hattınıza yüklenecektir. Kazanılan internet hakkı başka bir kullanıcıya devredilemez ve 24 saat içinde yükleme gerçekleşir.

Lifecell Turkcell 1 GB İnternet Hediye Kampanyası

Bu kampanya 07 Mart 2020 tarihine kadar geçerli olacak Lifecell Turkcell 1 GB internet hediye kampanyası için Lifecell taahhütünüzü yenilemeniz gerekmektedir ve üye olduktan sonra her ay 1 GB internet otomatik hattınıza otomatik olarak yüklenir. Ayrıca yükleme sonrasında tarafınıza SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Web Turkcell 1 GB İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell’in uygulamaları olan ’Dijital Operatör’’ veya Turkcell’in kendi internet sitesi üzerinden aşağıda bulunan paketleri kullanan aboneler bu uygulamalar üzerinden kredi kartı ile satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir böylelikle Turkcell 1 GB internet hediye hatınıza yüklenecektir.

  • Uçuran 3 GB,
  • Uçuran 3 GB Plus,
  • Uçuran 4 GB,
  • Uçuran 4 GB Plus,
  • Uçuran 6 GB,
  • Uçuran 6 GB Plus,
  • Uçuran 8 GB,
  • Uçuran 8 GB Plus,
  • Uçuran 10 GB,
  • Uçuran10 GB Plus paketlerinden herhangi birinin satın alınması gerekmektedir.

Web Turkcell 1 GB internet hediye kampanyası 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Toplantıdayım Uygulaması ile Turkcell 1 GB İnternet Hediye Kampanyası

Bu başlıkta sizlere ‘’Turkcell toplantıdayım’’ uygulamasını ile Turkcell 1 GB İnternet hediye kampanyası hakkında bilgiler vereceğiz. Bu kazanılen hediye internet haftalık olarak değerlendirebileceğiniz bir internet paketidir. Kampanyaya hem faturalı hat kullanıcıları hem de faturasız hat kullanıcıları katılabilmektedir. ‘’Toplantıdayım’’ uygulaması ücretli olmakla birlikte , aylık 3 TL servis bedeli faturanıza yansıtılmaktadır. Kampanyaya en son katılım tarihi ise 30 Haziran 2019 tarihidir.

GNÇ ile Turkcell 1 GB İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell GNÇ kullanan aboneler için hediye 1 GB internet kazanma fırsatı. Turkcell’in gençlere özel çıkardığı GNÇ tarifeleri ile gençleri desteklemeye devam ediyor. Turkcell, 30 TL ve üzeri TL yüklemeleri sonucunda aylık Turkcell 1 GB internet hediye kazanıyor. Bu kampanyaya katılabilmek için öncelikle ‘’Keşfet’’ menüsü üzerinden ‘’GNÇ’’ kanalı giriş yapmaktır ve karşınıza açılan sayfaya ‘’GNC1GB’’ yazmanız sonucunda TL yüklemelerinize Turkcell 1 GB internet hediye olarak otomatik yüklenir.

GNÇ Full 10 GB İnternet Paketi ile Turkcell 1 GB İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell’de Genç Turkcellilere yönelik kampanyalar bitmek bilmiyor. Siz de GNÇ Full Paketi üyesiyseniz eğer hemen hattınıza 30 TL ve üzeri yükleme yaparak 10 GB internetinize ilave olarak Turkcell 1 GB internet hediye edilmektedir. GNÇ Full paketinde yüklü olan 10 GB internetin 5 GB’ı gündüz ve 5 GB’ı gece olmak üzere kullanılabilmektedir.

GNÇ Full paket ile avantajlar yaşamak için mesaj bölümüne ‘’GNC FULL 10 GB’’ şeklinde aralarda bir boşluk bırakarak yazıp, 2222’ye göndermeniz gerekmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir