Turkcell Bedava İnternet 2020

EBA 6 GB Bedava İnternet Turkcell

EBA 6 GB Bedava İnternet Turkcell Kampanyası

Korona virüs nedeniyle tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de vakaların olması neticesinde bazı tedbirler alınmaya başlandı. Milli Eğitim Bakanlığı bu tedbirler kapsamında eğitime ara verdi. Verilen bu ara sonucunda eğitimin aksamaması için 23 Mart 2020 tarihinden itibarek uzaktan eğitim verilmesine karar verildi. Bu karar sonrasında tüm operatörler öğrencilerin ve velilerin eğitim süresince internet sorunu yaşamaması için EBA uygulamasında kullanılmak üzere hediye kampanyalar vermeye başladı. Turkcell EBA 6 GB bedava internet kampanyası ile abonelerine destek sunmaktadır.

Turkcell EBA 6 GB Ücretsiz İnternet Nasıl Alınır?

Eğer Turkcell operatörüne sahipseniz ve EBA eğitim projesi kapsamında verilecek olan 6 GB hediye interneti almak istiyorsanız öncelikle telefonunuza Turkcell’in uygulaması olan BİP uygulamasını indirmelisiniz. Daha sonra BİP uygulamasına girerek keşfet bölümüne basmalı ve EBA kanalına basarak kanalı takip etmelisiniz. Takip ettikten sonra açılacak olan mesaj yazma bölümüne Hemen Kazan yazmanız gerekmekte olup bu işlemleri gerçekleştirdiğinizde Milli Eğitim Bakanlığı MEB’den 3 GB hediye internet ve Turkcell’den hediye 3 GB olmak üzere 12 ay boyunca hediye 6 GB’yi kullanabilirsiniz.

Turkcell EBA 6 GB Ücretsiz İnternet Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Milli Eğitim Bakanlığı ile Vodafone, Turkcell arasında yapılan işbirliğine bağlı olarak Turkcell EBA 6 GB ücretsiz internet paketinizin yüklenmesi durumunda gelen mesaj bildiriminde aylık kullanım için geçerli olduğu görülmektedir. Yan, uzaktan eğitim boyunca internet sorunu yaşamayacaksınız.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir