Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Hazır Kart Hediye İnternet

Turkcell Hazır Kart Hediye İnternet

Hepimizin hayatında internet ciddi bir yer kaplamaya başladı. Bu nedenlede GSM operatörleri artık kampanyalarını dakika veya sms yerine internet üzerinde yapıyorlar. Turkcell hazır kart alan müşterilerine hediye internet kampanyalarıyla daha cazip olmaya çalışıyor. Turkcell hazır kart hediye internet kampanyaları sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Turkcell Hazır Kart 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından düzenlenmiş olan etkinliklerde promosyon şifreli bir şekilde dağıtımı yapılan hazır kartlar ile Turkcell hediye internete sahip olabilir ve by hediye internetleri 6 ay süre ile kullanabilirsiniz. Hediye internet olarak Turkcell hazır kart müşterilerine 10 GB internet yüklemektedir. Kampanyadan yararlanmak için SMS ile SİM kartta bulunan şifrenin gönderilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda bedava internetin kullanılabilmesi için SİM kartın 4.5G ile uyumlu olması gerekmektedir. Turkcell hazır kart 10 GB hediye internet kampanyası 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olmakla birlikte, yüklenen hediye internet paketi sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.

Turkcell 4.5G’ye Geçiş Ücretsiz SIM Kart Hazır Kart Hediye İnternet Kampanyası

Bu kampanyadan faydalanmanız için Turkcell hazır kartınızın 4.5G uyumlu bir sim kart olması gerekiyor. Eğer hattınızın 4.5G uyumlu olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız, ‘’4.5G’’ yazdıktan sonra SMS olarak 2200’a gönderiniz. Eğer uyumlu değilse 4.5G ile uyumlu SİM kartınızı Turkcell bayiliklerinden ücretsiz olarak alabilir ve Turkcell hazır kart hediye internet kampanyaları kapsamında 09 Temmuz 2019 tarihine kadar 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Dergilik ile Tanışma Turkcell Hazır Kart Hediye İnternet Kampanyası Detayı

Turkcell faturalı ve Turkcell hazır kart müşterileri “Dergilik” uygulamasını indirmeleri ile birlikte hediye internet kampanyasından faydalanarak 1GB internet kazanabilmektedirler. Kampanya bitiş tarihi Turkcell tarafından 31 Aralık 2019 belirtilmiş olup, bu süre içerisinde 1 kez kampanyadan yararlanılabilmektedir. ‘’Dergilik’’ uygulamasını indirdikten sonra ücretsiz olarak giriş yaparak, istediğiniz dergi ya da gazeteyi okuyabilirsiniz ve böylelikle haftalık 1 GB internetiniz Turkcell hazır kart hediye kampanyaları kapsamında otomatik olarak hattınıza yüklenir. Üstelik sadece ‘’Dergilik’’ uygulamasında kullanabileceğiniz aylık 5 GB internet sayesinde de internet paketinizi kullanmadan uygulamayı rahatça kullanabilirsiniz.

Turkcell Hazır Kart 4.5G SIM Kart Katlanan Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell simkartınızı 4.5G uyumlu hale getirdikten sonra 9 Temmuz 2010 tarihine kadar geçerli olacak katnana Turkcell hazır kart hediye kampanyasından faydanabilirsiniz. Bunun için yapılması gereken ise, sadece 4.5G ile uyumlu olmayan SİM kartınızı Turkcell bayiliklerinden yenileyerek 4.5G ile uyumlu olan SİM kartınızı almak ve hemen kullanmaktır.

Turkcell Hazır Kart GS Destek 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

31.12.2019 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan Kırmızı Paket, Sarı Paket ve Şampiyon paket aboneleri faydalanabilmektedir. Galatasaray yaptığı maçları kazandıkça Turkcell hazır kart hediye internet kampanyaları kapsamında günlük kullanım için 1 GB internet hattınıza otomatik olarak yüklenir.

Turkcell Hazır Kart Salla Kazan Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından her hafta yeni süpriz hediyerin dağıtıldığı “Salla Kazan” uygulamasını telefonunuza indirip kullandıktan sonra hediyeleriniz hattınıza kısa sürede yüklenmektedir. Salla kazan için herhangi bir katılım tarihi bulunmuyor. Hattınızı kullandığınız sürece salla kazan kampanyasından faydanabilirsiniz.
Kampanyaya katılmak için ‘’Turkcell Hesabım’’ uygulamasını indirerek, sayfa içerisinde yer alan ‘’Salla Kazan’’ uygulamasına katılarak, telefonunuzu bir kez sallamanız yeterli olmaktadır. Kazandığınız internet ya da konuşma gibi sürpriz hediyeler hattınıza otomatik olarak yüklenir ve yükleme yapıldıktan sonra SMS ile yükleme yapıldığına dair bilgilendirme yapılır.
Turkcell hazır kart hediye internet kampanyaları içerisinde olan ‘’Salla Kazan’’ kampanyasına sadece haftada 1 kez katılma şansınız bulunmaktadır. Her Cuma günü sabah itibarıyla ‘’Salla Kazan’’ kendini yenileyerek, yeni hafta için hediye dağıtımına başlamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir