Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Faturasız Hatta Hediye İnternet

Türk Telekom Faturasız Hat İnternet Hediye

Türk Telekom her dönem faturasız hat kullanıcılarına yeni hat alımlarında sürekli hediye internet kampanyaları hediye etmektedir. Sizlerde Türk Telekom Faturasız hat alımlarında, hediye internet kampanyalarından faydalanabileceksiniz. Bu sayede yeni hat ücreti ödediğiniz zaman en azından hattınızın içinde hediye olarak kullanabileceğiniz internetler bulunacaktır. Türk Telekom bu tarz yeni kampanyaları sürekli olarak yapmaktadır. Faturasız hat satışlarını arttırmak adına dönemsel olarak bazı kampanyalar yapılıyor. Fakat bilmeniz gereken en önemli konu bu kampanyadan sadece yeni Faturasız hat alacak olan müşteriler faydanacaklardır.

Türk Telekom Faturasız Hat 4.5G x2 Hediye İnternet Kampanyası

Eğer sizlerde Türk Telekom abone ailesine katılmak istiyorsanız hemen bir tane faturasız hat sahibi olarak sizlere verilecek olan hediye internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca bu hediye interneti 4.5G uyumlu simkartınızı alacağınız verilecek olan internet 2 katı olacaktır. Bu kampanya 2019 yılı boyunca geçerli olup, 15.04.2017 tarihinden önce Türk Telekom’lu olan aboneler için geçerli olacaktır.

Türk Telekom faturasız hat hediye internet kampanyasından faydalanmak için telefonunuzdan mesaj bölümüne ‘’2KAT’’ yazarak 5555’e mesaj göndermeniz gerekiyor. Ardından kalan kullanım miktarlarınızı öğrenmek için ‘’INTERNET’’ yazarak 5555’e göndermeniz yeterli olmaktadır.

TivibuGo Türk Telekom Faturasız Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Tivibu go paketini genelde faturalı hat sahipleri kullanıyor. Fakat Türk Telekom faturasız hat kullananlarda artık Tivibu Go Aile Paketi, Tivibu Go Sinema Paketi veya Tivibu Go Süper paketine üye olabilmektedirler. Türk Telekom Faturasız hediye internet kampanyasından faydalanabilirler. 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek kampanyaya katılabilmek için, Türk Telekom tarafından 12 haneli olarak verilmiş olan kampanya kodu mesaj bölümüne ‘’TIVIBUGO’’ bir boşluk kampanya kodu olacak şekilde yani ‘’TIVIBUGO kampanya kodu’’ olacak şekilde yazılarak 5555’e mesaj olarak gönderilir.

  • Tivibu Go Aile Paketi için 1 GB internet,
  • Tivibu Go Sinema Paketi için 3 GB internet
  • Tivibu Go Süper Paket için 5 GB internet hediye edilir.

ArayanıBil Plus 1 GB Türk Telekom Faturasız Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından sizler için hazırlanmış olan bir diğer kampanya ise, arayanıbil uygulaması üzerinden yapılmaktadır. Türk Telekom‘’ArayanıBil’’ servisine üye olan aboneler, Türk Telekom faturasız hediye internet kampanyasından faydalanarak, aylık üye olmaları durumunda haftalık 1 GB internet, 6 aylık abone olunması durumunda aylık 1 GB internet kazanabilirler.
Kampanyaya katılmak için aylık abone olmak isteyenler ‘’PLUS’’ yazıp 7065’ e, 6 aylık abone olmak isteyenler ‘’PLUS’’ yazıp 7066’ya mesaj olarak gönderebilirler.

Sil Süpür Türk Telekom Faturasız Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un sunduğu eğlenceli bir uygulama olan ‘’Sil Süpür’’ oyunu ile Türk Telekom faturasız hediye internet kampanyasından faydalanmak mümkündür. 2019 yılı içersinde de devam eden kampanya katılmak ise oldukça kolay olup, ‘’Online İşlemler’’ üzerinden ‘’Sil Süpür’’ üzerinde bulunan alanı kazımanız yeterlidir. Bu kazıma ile birlikte haftalık 30 GB’a kadar internet kazanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir