Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Hediye İnternet Türk Telekom Dağıtıyor

Hediye İnternet Türk Telekom 2020

Türk Telekom her zaman müşterilerinin düşüncelerini ön plana alarak, alıcılarını hoşnut edecek kampanyalar hazırlamaya devam ederken, hediye internet Türk Telekom tarafında da kullanıcılarına sürprizler olarak sunuluyor. Sürprizler hem faturalı hem de faturasız hat kullanan kullanıcıları için ayrı ayrı tertip ediliyor.
Türk Telekom sizler için olarak her ay faturalı / faturasız paketlerinde düzenlemeler yaparak, hediye internet Türk Telekom tarafından limit olarak 2 GB’dan 15 GB’a kadar olabiliyor. Bu sebeple Türk Telekom’a ait olan internet sayfasını düzenli olarak hakimiyet etmenizi nasihat ederiz. Böylece yeni kampanyalardan hemen haberdar olarak armağan internet kutularını kazanabilir ve kazandığınız internetle sevinçli bir ay geçirebilirsiniz.

Türk Telekom Hediye İnternet Paketleri Neler

Türk Telekom hediye internet paketleri nelerdir? Bunun için Türk telekom hediye internet kampanpanyalarından haberdar olmak için yazımızın devamını okuyarak bilgi sahii olabilir aynı zamanda güncel kampanyaları da öğrenerek, Türk telekom’un kampanya katılım koşullarını öğrenerek kampanya katılımın da bulunabilirsiniz.

15 GB Hediye İnternet Türk Telekom Kampanyası Detayı

Daha önce 2019 yılı için hazırlanmış olan Türk Telekom 15 GB armağan internet Türk Telekom tarafından tüm kullanıcılarına internet aşımı sorunlarını yaşamamaları için düzenlenmiştir. Her müşteri 5GB’lık bir internet paketi aldıktan sonra 15GB internet hediye edilmektedir.
1 GB Hediye İnternet Türk Telekom Kampanyası Detayı
Türk Telekom 1 GB hediye internet kampanyası faturasız hat kullanıcılarına özgü bir kampanyadır. Kampanyaya katılmanız için yapmanız gereken, mesajlar bölümüne giriş yaparak “MOR HEDİYE” yazıp 4545’e mesaj göndermek yeterşi olacaktır. Tabi bu mesajdan önce hattınızın Self’e kayıtlı olması gerekli. Aynı zamanda hattınıza tek seferde 25 TL ve üzeri TL yüklemeniz gerekmektedir.

Bedava İnternet Kampanyaları İsteyenler, Bu Kampanya Sizin Aradığınız Kampanya Olabilir!  Türk Telekom Bedava İnternet APN Ayarları 2020

Hediye İnternet Türk Telekom Online İşlemler Kampanyası

Türk Telekom online işlemler uygulaması üzerinden sunulan hediye internet kampanyası her zaman olmaktadır. Son zaman da bildiğiniz gibi Sil süpür uygulaması haftalık hediyeler dağıtılmaktadır. Bu tarz kampanya dahilinde 1 GB internet kazanmak için öncelikle ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını indirebilirsiniz ve uygulama üzerinden TL yüklemeniz sonucunda haftalık 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz.
Hediye internet Türk Telekom tarafından yüklenmesi için telefonunuzun mesaj bölümüne ‘’1 GB KAZAN’’ yazarak 5555’e mesaj göndermeniz gerekmektedir.

TL Yükleyerek Hediye İnternet Türk Telekom Kampanyası

Türk telekom hattınıza TL yüklerek hediye internet kazanabilirsiniz. Bu kampanya faturasız hatlara özel bir kampanyadır. Bu kampanya her ay düzenli olarak yenilendiği için bazen kampa kapsamında 5 GB internet dahi hediye edilebilmektedir.

10 GB Hediye İnternet Türk Telekom Kampanyası

Türk telekom’dan 10 GB hediye internet kazanmak çok kolay. Bu kampanya birçok televizyon kanalında bile reklam şeklinde dönmeye başlamıştı. Telefonunun mesajlar kısmından 5555’ e ‘’GIGA’’ yazarak mesaj göndermeniz gerekmektedir. Kazanılan internet bir hafta boyunca 2 gün boyunca kullanılabilmektedir ve mesaj gönderimi sonrası sisteme üye olunması gerekmektedir.

Türk Telekom 4 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom 4 GB Hediye İnternet Kampanyası bal paket olarakta adlandırılabilir.Türk Telekom tarafından yeni kullanıcıları için düzenlenen bir kampanyadır. Hediye internet kazanmak için mesaj bölümüne ‘’BALLI 4 GB’’ yazdıktan sonra 2070’e göndermeniz gerekmektedir. Böylelikle Türk Telekom abonesi olarak hem seçtiğiniz paket hattınıza yüklenirken 4 GB hediye internet paketinizde hattınıza yüklenmektedir.

Türk Telekom 4.5 G Hediye İnternet Kampanyası

Eğer hala 4.5G hizmetine geçmediyseniz, sim kartınızı Türk Telekom bayilerinden alarak 1 GB hediye internet Türk Telekom tarafından hattınıza yüklenir. Yüklemenin yapılabilmesi için yeni sim kartınızı aldıktan sonra mesaj bölümünden ‘’4.5G SIM’’ yazarak 5555’e göndermeniz gerekiyor.

Bedava İnternet Kampanyaları İsteyenler, Bu Kampanya Sizin Aradığınız Kampanya Olabilir!  Türk Telekom Benzersiz Tarifeleri Faturasız

Türk Telekom 5 GB Hediye İnternet Kampanyası

Her ay Türk Telekom tarafından güncellenen 5 GB hediye internet Türk Telekom Kampanyası’na dahil olmak için mesaj bölümüne ‘’HEDIYE INTERNET’’ yazıldıktan sonra 5555’e gönderilir. Gönderilen mesaj üzerine size bilgilendirme mesajı gönderilir ve internet paketiniz hattınıza yüklenir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir