Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Hediye İnternet

Türk Telekom hediye internet kampanyası kadar önemli olan bir diğer konu ise, Türk Telekom’un diğer operatörlere sağlam çok daha uygun fiyatlarla avantajlı tarifeler sunmasıdır. Bu kadar uygun tarifelerine rağmen abonelerine Türk Telekom hediye internetler ile abonelerini deyim yerindeyse internete doyurmaktadır.

Türk Telekom Hediye İnternet Paketleri Hangileridir?

Aşağıda bulacağınız başlıklarımızda Türk Telekom hediye internet kampanyaları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Yazımızda belirttiğimiz adımları sizlerde uygulayarak hediye internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom İnternet Hediye Paketi Kampanyası

Bu yazımızda Türk Telekom’un Faturalı ve Faturasız tarifelerini kullanan müşterilerinin hediye internetlere nasıl ulaşabiliceğini aktaracağız. Türk Telekom tarafından Türk Telekom kullanıcısı olan abonelerine özel hazırlanan ‘’Türk Telekom Yılların Hediyesi’’ kampanyası ile müşterilerine teşekkür ederek, onları ne kadar önemsediğini gösteriyor. Türk Telekom internet hediye kampanyasına dahil olmak için tek yapmanız gereken, telefonunuzun mesaj kısmından ‘’YILLAR’’ yazıp 5555’e SMS olarak gönderi de bulunmanızdır. Böylelikle kullandığınız internet tarifesi kadar internet paketi de hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Faturasız Mor İnternet Hediye Paketi Kampanyası

Bu başlığımızda Türk Telekom Faturasız hat kullanan ziyaretçilerimiz için Türk Telekom internet hediye kampanyası hakkında bilgiler bulabilirsiz. Türk Telekom Faturasız hat kullanıcıları, ‘’Mor Hediye’’ kampanyası ile bedava internet kullanımı sağlıyor. Tüm faturasız hat abonelerinin yararlanabileceği bu kampanyadan faydalanmak için telefonunuzun mesaj bölümüne ‘’MOR HEDIYE’’ yazarak 4545’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Mesajınız iletildikten sonra Türk Telekom internet hediye kampanya bünyesinde 1GB internet hattınıza yüklenir. Mor paketler Türk Telekom’un gençlik uygulaması olan “Selfy” için geçerlidir. Hediye internetlerden faydalanmak için öncelikle 7-25 yaş arasında birisinin TC kimlik numarası ile Selfy’e kayıt olmanız gerekmektedir.

Türk Telekom 10 GB İnternet Hediye Paketi Kampanyası 4.5G

Türk Telekom 3G’den 4.5G’ye geçişlerde tüm abonelerine hediye ettiği 10 GB internet hediyesinden sizlerde faydalanabilirsiniz. Öncelikle bu kampanyadan faydalanmak için simkartınızı 3G’den 4.5G uyumlu yeni bir simkart ile değiştirmek olacaktır. Aksi halde bu kampanyadan faydanamazsınız. 4.5 G ile uyumlu bir hatta sahipseniz, hediye 10 GB internete sahip olabilirsiniz. Hattınızı 4.5 G ile uyumlu olan telefonunuza taktıktan sonra mesaj bölümüne ‘’HEDIYE 10 GB’’ yazıp 5555’e göndererek Türk Telekom hediye internet kampanyasından faydanabilirsiniz.

Türk Telekom 1GB İnternet Hediye Paketi Kampanyası

Türk Telekom’un gençlik uygulaması olan Selfy için 7-25 yaş arasındaki kullanıcılarına özel olarak sunduğu kampanyalardan gençler hızlıca faydalanmaktadır. Sizde Selfy üyesiyseniz Türk Telekom internet hediye paketlerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken 4545’e ‘’1 GB MOR HEDIYE’’ yazılarak göndererek ve her 30 TL yükleme ile birlikte hattınıza 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom X2 Katı İnternet Hediye Paketi Kampanyası Nasıl Oluyor?

Türk Telekom diğer operatörlere nazaran daha kullanıcı dostu bir operatör olarak gözükmektedir. Bu nedenle Türk Telekom internet hediye kampanyalarında diğerlerine göre daha bonkör davranmaktadır. Öyleki internet paketinizi ikiye katlayarak, Türk Telekom internet hediye paketinden faydalanmak çok kolay. Bunun için 3G uyumlu hattınızı 4.5 G uyumlu hale getirerek, mesaj bölümüne ‘’2KAT’’ yazarak 5555’e göndermeniz yeterli oluyor. Böylelikle sahip olduğunuz internet paketinin 2 katı internet hattınıza otomatik olarak yüklenerek bolca internet kullanabiliyorsunuz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir