Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom EBA Ek 8 GB Bedava İnternet

Türk Telekom EBA 8 GB Bedava İnternet

Tüm dünyayı etkilemiş durumda olan koronavirüs ( Corona Kovid-19) salgını nedeniyle bildiğiniz gibi eğitime bir süre ara verildi. Türk Telekom EBA 8 GB Bedava İnternet kampanyası ile eğitime ara veren öğrencilere ek internet vererek eğitimlerini video aracılığı ile izlemeleri için destek vermektedir. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen uzaktan eğitim 23 Mart 2020 Pazartesi gününden itibaren EBA uygulaması üzerinden evde uzaktan eğitim süreci başlamış olacak. Bu doğrultuda Milli Eğitim Bakanlığı ile sürekli iletişim halinde olan Türk Telekom EBA 8 GB bedava internet kampanyası ile eğitime destek vermektedir.

Türk Telekom EBA 8 GB Bedava İnternet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz uzaktan eğitim sürecinde müşterilerine Türk Telekom EBA 8 GB bedava internet hediye ederek abonelerine destek oluyor. Kampanya uzaktan eğitim süresince geçerli olmakla birlikte aynı zamanda kampanyaya katılım ücretsizdir. EBA kampanyasından hem faturalı hem de faturasız tüm aboneler faydalanmaktadır. Türk Telekom EBA 8 GB kampanyasından faydalanmak için telefonunuzun mesajlar bölüünden “EBA” yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterl olacaktır. Kampanya katılım için göndereceğiniz bu SMS ücretsizdir. Kampanyadan almış olduğunuz internetin kalan paketi görmek için faturalı hat kullanan aboneler “KALAN” yazıp 5555’e SMS göndererek öğrenebilirler. Faturasız hat abonelerin paketin kalan internet miktarını görmek için “KALAN EBA” yazıp 5555’e SMS göndermeleri yeterlidir.

Türk Telekom EBA 8 GB Bedava İnternet Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Türk Telekom EBA 8 GB internet kampanyası bildiğiniz gibi dünyayı kasıp kavuran korona virüsü nedeniyle ara verilen eğitime, uzaktan eğitim verileceğine karar verilmesinden sonra yapılmış olan bir kampanyadır. Aslında Türk Telekom daha öncesinde EBA için geçerli lan 3 GB internet veriyor. Fakat bu kampanya sadece uzaktan eğitim için verilen bir kampanya olduğu için, EBA’da geçerli olan 3 GB internet her ay düzenli olarak yenilecek, Türk Telekom EBA 8 GB bedava internet kampanyası ise uzaktan eğitim devam ettiği sürece verilecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir