Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom 100 GB İnternet Hediye

Türk Telekom internet hizmetlerinde lider firma diyebiliriz. Özellikle evde internet konusun da kullanıcıları için Türk Telekom 100GB internet hediye kampanyası ile sınırsız internet kullanımı için gerekli desteği vermektedirler. Türk Telekom “İnternet Festivali” adı altında düzenli olarak kampanyalar sunarak internetsiz ev kalmaması amacıyla Türk Telekom kampanyaları cepten internet aşımına son vermektedir. Çünkü evde olduğunuz sürece wi-fi kullanarak cepten internet paketinizin bitmemesini de sağlamış oluyorsunuz.

Fiber bağlantı türü ile 8 Mbit bağlantı hızı ile ‘’İnternet Festivali Kampanyası’’ sayesinde Türk Telekom 100 GB internet hediye kampanyasından faydalanarak, hızlı internetin keyfine varabilirisiniz. 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken ise, Türk Telekom bayiliklerine giderek 24 aylık taahhüt vermektir. Herhangi bir aktivasyon ücreti içermeyen Türk Telekom 100 GB internet hediye kampanyası her açıdan müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmaktadır.


Evde İnternet müşterilerine özel, bol GB’lı Sürprizi Bizden Kampanyası’ndan 24 ay boyunca ayda sadece 59.90 TL’den yararlanabilirsiniz. Üstelik Kampanyaya özel Tivibu Go paketi 24 ay boyunca ücretsiz. Kampanya kapsamında tüm müşterilerimize ilk ay Tivibu Go Süper Paket hediye. Kampanyadan yararlanan Alo Paket ve Yalın İnternet müşterilerimize özel erişim ücreti 12 TL’dir.

Türk Telekom 100 GB İnternet Hediye Kampanyası Özellikleri Nelerdir?

Türk Telekom 100 GB internet hediye kampanyası ile alakalı olarak detaylar, abonelik sözleşmesinde yer almakta ayrıca sözleşmede yer almayan kampanya detaylarına yönelik kampanya taahhütname hükümleri geçerli olmaktadır.

Kampanya kapsamında 8 Mbps, 16 Mbps, 24 Mbps, 35 Mbps, 50 Mbps ve 100 Mbps hızlarda 100 GB internet paketleri kullanıcılar için sunulmakta olup, ay içindeki veri kullanımı 100 GB ulaştığında fatura aşımı gibi bir sorun yaşanmaması adına internet hizmeti hemen durdurulmaktadır. Böylelikle aşım ücreti gibi bir sorun yaşamanız da imkansızlaşır. Tabi internet sorununuzu çözebilmek için ‘’Ek paket’’ satın alabilirsiniz. Bu uygulama tüm paketlerde bulunuyor.

Türk Telekom 100 GB internet hediye kampanyasında kullanım sırasında seçilen bağlantı hızına göre internet kullanımı sağlanacaktır. Müşteri olarak dahil olduğunuz kampanya aboneliğini iptal ettirmeniz durumunda sizin için sağlanan tüm indirimler, rayiç cihaz ya da faydalanılan tüm hizmetlerin bedeli tahsil edilmemiş kısmın toplamı olarak sizden tahsil edilecektir. Kampanyaya dahil olunduktan sonra aylık standart tarifi daha düşük olmamak üzere başka bir kampanyaya geçiş yapılabilmektedir.​​​​​​​

Türk Telekom 100 GB İnternet Hediye Kampanyası ve Fiyatı Nedir?

Türk Telekom hediye 100 GB internet hediye kampanyası kapsamında ödenecek aylık fatura tutarı 59.00 TL olmakla beraber modem ve kurulum hizmeti bu fiyatın içine dahil değildir. Kampanyadan faydalanmak için modem kurulumu ve bağlantı kontrolü gibi hizmetler için hafta içi mesai saatlerinde 90 TL, mesai saatleri dışında ve hafta sonu ise 150 TL ödenmesi ile birlikte evde kurulum hizmeti verilmektedir. Tabi bu rakamlar tarifenize eklenerek aylık bir şekilde ödenmektedir.

Türk Telekom 100 GB internet hediye kampanyası bünyesinde ses hizmeti alınamıyorsa, FİBERNET internet paketi aboneliği iptal ediliyorsa, internet kullanımı için sunulan HGW modemleri iptal başvurusu kapsamında doğru şekilde teslim edilemiyorsa; modem teslim sırasında verilen tutanak doğrultusunda bedel kullanıcıdan tahsil edilmektedir. Modem Türk Telekom 100 GB internet hediye kampanya kapsamında aylık 8 TL olmak üzere 24 ay boyunca fatura yansıtılmaktadır. Eğer daha önceden Türk Telekom internet aboneliğiniz varsa ve iptal ettirmişseniz iptal tarihinden geçerli olmak üzere ilk 3 ay bu kampanyaya müracaat etmeniz mümkün olmamaktadır.

Türk Telekom 100 GB İnternet Hediye Kapsamında Verilen Diğer Hizmetler Nelerdir?

Türk Telekom 100 GB internet hediye kampanyası kapsamında sunulan tüm paketler‘’Dijital Paket Kampanyası’’ içeriğinde sunulan hizmetler aşağıdaki gibidir;

  • Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisans,
  • Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce eğitim paketleri,
  • Muud Premium üyelik aylık sadece 3TL’ye sunulacaktır.

Bu kampanyalarda 24 ay boyunca sunulmakta olup, her şey dahil olarak sunulan fiyatlar taahhüt sürecince geçerlidir. 24 ay taahhüt veren aboneler, bu kampanyadan yararlanabilir.

‘’İnternet Festivali Kampanyası’’ kapsamında sunulan Türk Telekom 100 GB internet hediye 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. Şuan bu kampanya uzatılmış durumdadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir