Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Faturalı Hediye İnternet Paketleri

Türk Telekom Faturalı Hediye İnternet

Türk Telekom aboneler tarafından sunduğu uygun tarife fiyatları nedeniyle, Türk Telekom faturalı hatlar daha çok tercih ediliyor. Bu sayede Türk Telekom faturalı hediye paketleri kampanyası ile kullanıcılarına interneti aşmadan uzun süre faturalı da kalmalarını sağlamak istiyor. Eğer sizlerde Türk Telekom’da yada herhangi bir operatör de faturasız hat kullanıyorsanız hemen Türk Telekom faturalıya geçiş yaparak bu hediyelerden faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Yeni Yıl Faturalı Hediye İnternet Kampanyası

Yeni yıla özel olarak hazırlanan Türk Telekom faturalı hediye internet kampanyası ile internet paketleri kazanabilirsiniz. Üstelik aylık 5 GB internet paketini 35 TL yerine 15 TL’ye satın alarak 5 GB internet paketinize ilave olarak 15 GB internet kazanabilirsiniz. Kayıt olmak için ‘’EKSTRA 5GB ‘’yazarak 5555’e mesaj olarak gönderebilirsiniz. Daha sonrasında 12 ay boyunca 35 TL olan paketi 15 TL olarak kullanabilirsiniz. Üstelik faturalandırma yapılırken, kullandığınız internet paketi limitiniz dikkat alınırken, paketi tümüyle kullanmanız durumunda faturanıza tam kullanım ücreti yansıtılmaktadır.

Türk Telekom Selfy Sosyal Small Faturalı Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy tarafından düzenlenen ‘’Selfy’nin Sosyal Small Kampanyası’’ sayesinde Türk Telekom faturalı hediye internet kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında 750DK, 5000SMS ve 3GB internet sadece 27 TL. Ayrıca Facebook, Twitter ve Instagram ile Youtube’da kullanılmak üzere 2GB hediye olarak sunulmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyaları İsteyenler, Bu Kampanya Sizin Aradığınız Kampanya Olabilir!  Türk Telekom EBA 8 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Selfy Sosyal Small Kampanyası’na katılmak için, mesaj bölümüne girerek ‘’SOSYAL SMALL’’ yazdıktan sonra 4545’e göndermeniz yeterli olacaktır ya da Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayarak Selfy Sosyal Small Kampanyası’na katılmak istediğinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle kapsamında Türk Telekom faturalı hediye internet paketiniz hattınıza yüklenecektir.

Eğer 7-25 yaş arasındaysanız ve Selfy üyesi değilseniz ‘’SOSYAL SMALL TC KİMLİK NO ’’ yazıp 4545’e SMS göndererek, üye olabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Sosyal Medyum Faturalı Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy faturalı olarak düzenlenen kampanya Selfy’nin Sosyal Medium Kampanyası’dır. Böylelikle 750DK, 5000SMS ve 5GB internet sadece aylık 32 TL olmakla birlikte Türk Telekom faturalı hediye internet 3 GB olarak hattınıza Instagram, Twitter ve Facebook ile Youtube’da kullanılmak üzere yüklenir. Kampanyaya katılmak için telefonunuzun mesaj bölümüne ‘’SOSYAL MEDIUM’’ yazarak 4545’e gönderiniz.

Türk Telekom Selfy X Large Faturalı Hediye İnternet Kampanyası

Selfy’nin Sosyal X Large Kampanyası’nda 750 DK, 5000 SMS ve 10 GB internete ek; Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’ın hepsinde geçerli 5 GB, ayda sadece 69 TL! Kampanya kapsamında 750 dk konuşma, 5000 SMS ve 10 GB internet aylık 45 TL’dir. Ayrıca kampanya kapsamında Instagram, Twitter ve Facebook ile Youtube’da kullanılmak üzere Türk Telekom faturalı hediye internet 5 GB limitli olarak hattınıza tanımlanmaktadır. Selfy’nin Sosyal X Large Kampanyası’na katılmak için hattından SOSYAL XLARGE yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

Tarifeye kaydolduktan sonra, tarifeye kayıt tarihinden itibaren “SOZ” yazıp 5555’e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhütte bulunabilirsin. Taahhüt vererek güncel aylık tarife ücreti üzerinden 12 fatura dönemi boyunca 25 TL indirimli olarak yararlanabilirsin.
Kampanyaya kayıt olmak için ise Selfy’liysen SOSYAL X LARGE, 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen SOSYAL X LARGE TC Kimlik No yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.

Bedava İnternet Kampanyaları İsteyenler, Bu Kampanya Sizin Aradığınız Kampanya Olabilir!  Türk Telekom Benzersiz Tarifeleri Faturasız

Selfy’nin Sosyal X Large Kampanyası’nı iptal etmek istersen IPTAL SOSYAL X LARGE yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.

Türk Telekom ‘’Sil Süpür’’ Faturalı Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom ‘’Online İşlemler’’ üzerinden‘’Sil Süpür’’ uygulamasına girerek Türk Telekom faturalı hediye internet kazanabilirsiniz. Herhangi bir üyelik gerekmemekle birlikte tek yapılması gereken ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına giriş yapmaktır. Kampanyaya kayıt gerekmemektedir. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’na giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynayarak hediyeleri süpürmeye başlayabilirsiniz.

Hediyeler her hafta Çarşamba veya Cuma günü 06:00’a kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden öğrenebilir.

Türk Telekom Siri İle Lira Paylaşanlara Faturalı Hediye İnternet Kampanyası

Şimdi Lira Paylaş’mak Siri ile daha hızlı, daha kolay ve bol hediye internetli! Siri’ye rehberinizden lira göndermek istediğiniz kişinin adını söyleyerek para gönder emri verin, Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanarak gönderimi gerçekleştirin ve anında 500 MB internet hediyesi kazanın. Türk Telekom faturalı hediye internet kampanyası kapsamında bol bol internet paketi kazandırıyor. Bunun için Siri’ye rehberinizde olan ve TL göndermek istediğiniz kişinin ismini söylemeniz yeterli oluyor. Siri’ye TL gönderme emrini verdikten sonra ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına girerek, işleminizi tamamladıktan sonra hattınıza 500 MB internet otomatik olarak yüklenir.

Lira Paylaş’ servisiyle aynı gün içinde 2 defa paylaşım yapan her 250. kişi veya 3 defa paylaşım yapan her 150. kişi, tüm Cinemaximum’larda geçerli çift kişilik sinema bileti kazanıyor.​​

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir