Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom kampanyaları arasında bedava internet almanızı sağlayacak birçok farklı kampanya bulunmaktadır. Türk Telekom tarafından verilen internet paketleri, uygulama üzerinden alınan ekstra ücretsiz internetler sayesinde internet sorunu yaşamayabilirsiniz. Türk Telekom hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarına kampanyalar düzenlemektedir. Bu tarz kampanyalarda 2019 yılında Türk Telekom bayağı bedava internet kampanyası düzenlemiştir. Türk Telekom ile ilgili kampanyalarını güncel olarak takip etmek istiyorsanız, sitemizi düzenli olarak takip edebilir ve yeni başlayan kampanyalardan da en kısa zaman içerisinde haberdar olabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet kazanmak için uygulamalara dahil olmak, oyun oynamak ya da TL yüklemesi gibi farklı yollar bulunmaktadır.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet

Türk Telekom müşterilerinin çok sevdiği bir uygulama olan Sil Süpür ile bedava internet kazanma şansınız bulunuyor. Telekom mobil uygulaması üzerinden ulaşabileceğiniz kampanya dahilinde, sil süpür yaparak hediye internet, sınırsız konuşma veya Muud Premium üyelik gibi birçok hediyeden faydalanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek.

Türk Telekom tarafından cep kullanıcıları için hazırlanmış olan ‘’Sil Süpür’’ oyunu oynayarak, eğlenirken Türk Telekom bedava internet de kazanabilirsiniz. Türk Telekom ‘’Sil Süpür’’ oynamak için ‘’Türk Telekom’’ uygulamasını indirin ve daha sonra kullanıcı bilgilerinizle girişi yapınız. Sayfa üzerinde bulunan ‘’Sil Süpür’’ oyununu indirerek, oynayın ve kazandığınız zaman bedava internetiniz hattınıza yüklensin.

Bedava İnternet Kampanyaları İsteyenler, Bu Kampanya Sizin Aradığınız Kampanya Olabilir!  Türk Telekom 100 GB İnternet Hediye

ArayanıBil Plus 1 GB Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom’un kendisine ait olan “Arayanı Bil” servisi sayesinde hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları Türk Telekom üzerinden bedava internet kazanmaktadırlar. “Arayanı Bil”in ücreti bir servis olması ile birlikte, servis ücreti düzenli olarak faturanıza yansıtılmaktadır. Faturasız hatlar için ise TL yüklemenizden yüklediğiniz TL’den düşmektedir. Bu servise aylık üye olan kullanıcılar haftalık 1 GB bedava internet kazanırken, 6 aylık üye olan kullanıcılar aylık 1 GB Türk Telekom bedava internet kazanır. Üye olmak ve internet kazanmak için ‘’PLUS’’ yazıldıktan sonra aylık abonelik için 7065’e, 6 aylık abonelik için ‘’PLUS’’ yazılarak 7066’ya mesaj gönderilir.

Türk Telekom E-Fatura Bedava İnternet Kampanyası

Eğer sizde Türk Telekom faturalı bir hat kullanıyorsanız eğer bu kampanyadan faydanabilirsiniz. Bu sayede hem faturalarınız mail olarak size iletilir, hemde çevreyi korumuş olursunuz.

Çevreyi ve doğayı korumak adına başlatılan bu güzel kampanya kapsamında e-fatura aboneliği başlatan herkese ücretsiz 1 GB internet veriliyor. Kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilirsiniz. Hali hazırda faturalarınızı zarfla alıyorsanız kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bunun için 1GB e-mail adresiniz yazıp 3008’e gönderebilirsiniz. (Örnek: 1GB isminiz@gmail.com > 3008)

Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

Eğer Türk Telekom hattı kullanıyorsanız eğer, Türk Telekom bayilerinden ücretsiz bir şekilde 4.5G sim kartınızı alarak sizlerde bu kampanyadan faydanabilirsiniz. 16.07.2019 tarihinden önce Türk Telekom bireysel faturalı müşterisi olan ve sim kartı 3G olan herkes bu kampanyadan faydalanabilir. Bunun için öncelikle herhangi bir Türk Telekom merkezine gidip sim kartınızı ücretsiz olarak 4.5G uyumlu olanlarla değiştirmeniz gerekiyor. Ardından 4.5G yazıp 5555 göndererek bu ücretsiz internet kampanyasından faydalanabilirsiniz. Eğer hala 4.5G uyumlu bir hatta sahip değilseniz, sim kartınızı ücretsiz olarak ‘’Türk Telekom’’ merkezlerinden değiştirerek; aylık 1 GB Türk Telekom bedava internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom’dan 1 GB internet hediye kazanmak adına, 4.5G ile uyumlu hattınızı aldıktan sonra telefonunuzun mesaj bölümüne ‘’4.5G SIM’’ yazarak 5555’e SMS olarak gönderiniz.

Bedava İnternet Kampanyaları İsteyenler, Bu Kampanya Sizin Aradığınız Kampanya Olabilir!  Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un kadın müşterilerine özel kampanyası dahilinde WhatsApp, Facebook ve Twitter’a özel hediye internet veriliyor. Faturasız hat sahibi kadın müşterilerin, ayda bir kez hatlarına yapacakları 30 TL ve üzeri yüklemelerde, sosyal medyada kullanacakları 2 GB internet hediye ediliyor. Bu internetin 1 GB’ı WhatsApp için, 1 GB ise Facebook ve Twitter için veriliyor. Yararlanmak için SOSYAL PAKET yazıp 5555’e gönderin.

Türk Telekom Yeni Hat Alana Bol Bol Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom yeni gelen müşterilerine yönelik ‘’Hoş Geldin ‘’kampanyası düzenleyerek, bol bol internet hediye ediyor. İlk ay için 750 DK 750 SMS 15 GB hediye olarak verilirken, 6 ay boyunca tek sefer için 30 TL ve üzeri yüklemelere de 2 GB Türk Telekom bedava internet veriyor. Kampanyadan yararlanmak için öncelikle Türk Telekom’a gelerek yeni bir hat alındıktan sonra ‘’BOL BOL’’ yazarak 5555’e mesaj olarak göndermeniz yeterli olmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir