Genel

EBA İnternet Alma Nasıl Yapılır?

Eba İnternet Alma

Tüm dünyada görülen koronavirüs salgını nedeniyle ülkemizde de bazı kurum ve kuruluşlarda tatil verildi. Aslında buna tam olarak tatil değil de ara verildi demek daha doğru olacaktır. Virüs nedeniyle MEB eğitime erken ara vermek durumunda kaldı. Eğitime verilen 1 hafta tatil sonrasında, 1 haftada öğrenciler uzaktan eğitim ile öğrenim hayatlarına devam edecekler. Böyle bir karar sonrasında tüm operatörler abonelerine hediye internetler vermeye başladı. Peki EBA için kullanılmak üzere verilen bu internetlerin detayları nelerdir? Tüm detaylar sizler için aşağıda yer almaktadır.

Türk Telekom EBA 3 GB Bedava İnternet

Türk Telekom aboneleri, telefonlarının mesajlar kısmında EBA yazıp 5555’e SMS göndermeleri durumunda hatlarına 3 GB bedava internet tanımlanacaktır. Bu kampanya kapsamında uzaktan eğitim verilmeye başlandıktan sonra bu kampanya 8 GB olarak devam edecektir.

Vodafone EBA 3 GB Bedava İnternet

Vodafone aboneleri, EBA için kullanılmak üzere 3 GB’lık bedava internet için herhangi bir yere mesaj göndermelerine gerek bulunmamaktadır. Vodafone tarafından yapılan açıklamaya göre, verilecek olan hediye internetler abonelerin hatlarına otomatik olarak yüklecektir.

Turkcell EBA 3 GB Bedava İnternet

Turkcell aboneler, EBA 3 GB bedava internet kampanyasından faydalanmak için iki farklı yöntemi uygulayabilirler. İlk yöntem, telefonunuzda yüklü olmayan BİP uygulamasını indirerek 3 GB bedava internet kampanyasından faydanabilirler. EBA için haricen 3 GB internet alabilmek için, Turkcell hattınızdan EBA yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir.

Bimcell EBA 3 GB Bedava İnternet

Bimcell aboneleri, diğer operatörlerde olduğu gibi telefonlarının SMS bölümünden EBA yazıp 5555’e göndererek 3 GB bedava internet kampanyasından faydalanabilirler.

EBA Giriş Yap Öğrenci Giriş Sayfası 2020

EBA uygulamasına giriş yapmak için öncelikle EBA öğrenci giriş sayfasına ulaşarak hesap oluşturmanız gerekli. EBA’ya hesap oluşturmak için yapmanız gereken tek şey, e-okul sistemine giriş yaparak EBA’ya kayıt olabilirsiniz.

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir